Atlantis

Atlantis


Grisio VIP Clubi hinnang Apollo Games
Autor: Apollo Games
Teema: Loomadega slotid, veealune maailm
Väljaandmise kuupäev: Aprill 2018
Rullikuid: 5 rullikut, 3 rida
Võiduliine: 5
Tagasimakse mängijale (RTP): 94,9 %
Mobiiliversioon: Jah
Teised mängu omadused: Wild sümbol, Scatter sümbol, tasuta spinnid, automaatmäng

Väike Nemo suudab rullikutel suuri asju korda saata

Kas teid pole lummanud veealune maailm, selle lõputus avarus ja sügavus, mis on nii rikkalik ja sisaldab tundmatuid loomi? Kui see nii peaks olema ja mängite aeg-ajalt ka online slotimänge, siis soovitame teile mängu nimega Atlantis.

See online slott veealusest maailmast on loodud Apollo Games poolt. Mäng koosneb 5 rullikut ja kolmest reast ming 5 võiduliinist. Võidukombinatsioonid kehtivad vaid ühes suunas: vasakult paremale. Kogu mäng leiab aset veealusel taustal, kus individuaalsed sümbolid koosnevad kõige tuntumatest veeloomadest nagu näiteks – kilpkonn, meritäht, kaheksajalg, merisiilik, Krabi, pärl avatud pärlikarbis ja kõige populaarsemad troopiline kala klounkala. Te ei tea seda kala? See on valge ja oranžiga kala, mis on tuntud multifilmist Finding Nemo.

Ookeanid ja mered on alati pakkunud inimkonnale erinevaid rikastumise vorme, alates kaladest kuni õli ja gaasini, lisaks varjatud aarded ja uppunud laevad. Hea õnne korral toob Atlantise online slotimäng mõned neist aaretest mängijateni tänu oma boonusfunktsioonide. Põhimõtteliselt on sellel klassikalised boonussümbolid ja funktsioonid, mis enamikul slottidest, kuid on ka midagi lisaks.

3 pärli eest kuni 15 tasuta spinni, kolmekordsed võidud

Esimene erisümbol on eelpool mainitud kala, Nemo. See on wild sümbol, seega kui võidukombinatsioonist on nõutud sümbol puudu, see ujub kergesti kohale, täiustab kombinatsiooni ja kahekordistab võidu. Veel üheks boonusfunktsiooniks on pärl karbis Scatter sümbol. Teil peaks õnnestuma keerutada vähemalt 3 pärlit, siis käivitate 15 tasuta spinniga mängu. Nüüd vaadake ette! Tasuta spinnide ajal, kui teil õnnestub saada mänguväljale pärl, siis teie võidud kolmekordistatakse.

Iga sümboli maksetabel on samuti mainimist väärt asi. Kõrgeimad preemiad antakse kahe või enama erisümboli keerutamisel, milleks on Pärl ja Nemo. Kui saate 3 kalasümbolit, võidate 50 kordse algpanuse, 4 kala sümboli eest 500 kordse algpanuse, 5 ilmumisel oma rullikutele võidate 1800 kordse algpanuse. Saades 3 pärli, võidate 5 kordse algpanuse, 4 pärli korral 50 kordse algpanuse ja 5 pärli keerutamisel 500 kordse algpanuse.

Proovige Atlantise slotimasinat kasiinos tasuta

Peame olema ausad ja ütlema, et 15 tasuta spinniga boonusmängu saamine ei leidnud aset nii sageli, kui me oleksime soovinud, kuid Nemo poolt loodud võidukombinatsioonid korvasid selle küllaga. Proovige Atlantise online slotimasin ise järele. Leiate selle ka online kasiinost, kus saate seda mängida ja kauneid võite võtta.

Slotid veemaailmast

Muud mänguautomaadid ettevõttelt Apollo Games