Royal Wild
Mängu tüüp Lihtne, klassikaline slotimasin
Kuvasuhe 4:3
Ketta tüüp Keerlevad kettad
Kettad 3 rullikut, 3 rida, 5 panuste liini
Mängijatele tagastatava raha protsent 88 % - 98 %
Minimaalne panus 0,10€
Maksimaalne panus 35 €
Mängu funktsioonid wild sümbol, gold wild sümbol, mystery win sümbol

Kui soovite mängida Keskaja teemalisel slotimasinal pole just palju saadaolevaid võimalusi. Seevastu on rüütlid ja eepilised lahingud olnud alati mängijate seas populaarsed. SYNOT arendajad on sellest faktist teadlikud, sellepärast nad Royal Wild slotimasina lõidki.

Royal Wild slotimasin – keskaegne lahing

Royal Wild on üks lihtne ja klassikaline slotimasin, mis ei pretendeeri pakkuma meelelahutust pikkadel talveõhtutel. See on lihtne ja koheselt mängitav kolme rulliku ja viie panusereaga slotimasin. Saate mängust kohe aru ega pea õppima keerulisi reegleid. Lihtsalt klikkige ja mängige.

Olime pisut üllatanud, et vaatama asjaolule, et mäng proovib mängijat meelitada keskaegsete visuaalidega on see põhimõttelt siiski puuviljadega slotimasin. Olete üllatunud? Ka meie oleme. Lisaks 2 boonussümbolile ja 2 kõrgeimale klassikalisele sümbolile, ainus mida rullikutel näete on puuviljad. See pole küll väga loogiline, kuid igale oma.

Kui loogika (või selle puudumine) teid mängust eemale ei peleta olete tõenäoliselt Rahul. See mäng voolab sujuvalt, on kena graafikaga ning selle helid ei muutu igavaks isegi pikemal mängimisel ning kui võidate ei segata teid millegagi.

Royal Wild online slotimasina boonused

Nagu juba mainitud, lisaks klassikalistele sümbolitele on selles mängus 2 boonussümbolit. Nendeks on “Wild” sümbol ja “Mystery” sümbol.

Wild sümbolil on sama funktsioon, mis teistelgi slotimasinatel. See asendab mistahes teise sümboli (välja arvatud Mysteri sümbol), mis võidurea loomiseks. Kena lisa on spetsiaalne “kuldne” wild sümbol, sest kui saate selle võidureas, siis see mitmekordistab selle rea võidud.

Teine boonussümbol Mystery sümbol. Sellel pole teisi erifunktsioone, kuid kui näete rullikutel kolme sellist sümbolit (peavad moodustama võidurea), genereerib see juhusliku võidu, mis võib ulatuda kuni 250 x algpanus.

Proovige Royal Wild slotimasinat tasuta

See on põhimõtteliselt kõik, ärge oodake Royal Wild slotimasinalt rohkemat, kui kiiret slotimasina mängu, mis teid kas lummab või on teie jaoks igav. Soovitame kindlasti esmalt proovida Royal Wild online slotimasinat tasuta. Nii saate ise veenduda, kas see on teie jaoks huvitav, kui on saate lisada krediiti ning rüütlitega oma õnne proovida. Kes teab – see võib lõppeda kotitäie tukatitega.

Klassikalised slotimasinad

Muud mänguautomaadid ettevõttelt SYNOT Games

Veebisait kasutab kuvatava sisu kvaliteedi paremaks muutmiseks küpsiseid. Saate küpsised oma brauseri sätetes blokeerida. Kasutades meie veebilehte aktsepteerite Küpsiste Poliitikas välja toodud küpsiste kasutamise.

Nõustun