Attraction

2014. a tutvustas Net Entertainment veebikasiinodes veebimänguautomaati Attraction. Kuna see nimi ei avanud piisavalt mänguautomaadi sisu, mängisime sellel ja tegime selle kohta ühe video. Attraction viib teid saladuslikku laborisse, mis on täis elektromagnetilisi seadmeid ja elektrilahendusi, ja kuvab iga keerutuse ajal Wild-sümboli.

Attractioni mänguautomaadid pakuvad tasuta keerutuste asemel taaskeerutusi! Ühe või mitme ketta kõrval kuvatakse pärast keerutust magneti sümbol, mis märgib horisontaalset või vertikaalset suunda. Taaskeerutada saate, kui Wild-sümbol kuvatakse liinide magneti sümboliga tähistatud lõikepunktis.

Boonusmäng – taaskeerutamine – aktiveeritakse, kui Wild-sümbol on joonel, mis on märgitud magneti sümboliga. Horisontaalsel ja vertikaalsel liinil kuvatakse taaskeerutamisega kaks magneti sümbolit ja kui uuel magnetliinil on Wild-sümbol, muutuvad kõik sümbolid sellel liinil Wild-sümboliks ja te saate eksklusiivse võidu.

Selles videos te näete, et Wild-sümbolid ja Attractioni mänguautomaadi spetsiaalne boonusmäng võimaldavad saada uskumatult suure võidu. Õige kombinatsiooni korral kuvatakse Electrical Wild-sümbolid absoluutselt igale poole ja te saate 5 ketta ja 10 võiduliini potentsiaali maksimaalselt ära kasutada.

Mängige mänguautomaadi mängu Attraction kasiinos Betsafe päris raha eest.
Mängige ja võitke

Klassikalised slotimasinad

Muud mänguautomaadid ettevõttelt Net Entertainment

Proovige uusi mänge ja menukaid veebimänguautomaate tasuta
Ariana Videomänguautomaat Microgaming Mängi
Big Bad Wolf Videomänguautomaat Quickspin Mängi
Game of Thrones Videomänguautomaat Microgaming Mängi
Khepri Videomänguautomaat Leander Games Mängi
Lucky Lady’s Charm Deluxe Videomänguautomaat Novomatic Mängi
Merlin's Millions Videomänguautomaat NextGen Gaming Mängi
Rocky Videomänguautomaat Playtech Mängi
Book of Ra Deluxe Videomänguautomaat Novomatic Mängi
Dolphin’s Pearl Deluxe Videomänguautomaat Novomatic Mängi
Kong Videomänguautomaat Playtech Mängi
Mega Moolah Videomänguautomaat Microgaming Mängi
Sizzling hot deluxe Mänguautomaat Novomatic Mängi

Veebisait kasutab kuvatava sisu kvaliteedi paremaks muutmiseks küpsiseid. Saate küpsised oma brauseri sätetes blokeerida. Kasutades meie veebilehte aktsepteerite Küpsiste Poliitikas välja toodud küpsiste kasutamise.

Nõustun