Attraction

2014. a tutvustas Net Entertainment veebikasiinodes veebimänguautomaati Attraction. Kuna see nimi ei avanud piisavalt mänguautomaadi sisu, mängisime sellel ja tegime selle kohta ühe video. Attraction viib teid saladuslikku laborisse, mis on täis elektromagnetilisi seadmeid ja elektrilahendusi, ja kuvab iga keerutuse ajal Wild-sümboli.

Attractioni mänguautomaadid pakuvad tasuta keerutuste asemel taaskeerutusi! Ühe või mitme ketta kõrval kuvatakse pärast keerutust magneti sümbol, mis märgib horisontaalset või vertikaalset suunda. Taaskeerutada saate, kui Wild-sümbol kuvatakse liinide magneti sümboliga tähistatud lõikepunktis.

Boonusmäng – taaskeerutamine – aktiveeritakse, kui Wild-sümbol on joonel, mis on märgitud magneti sümboliga. Horisontaalsel ja vertikaalsel liinil kuvatakse taaskeerutamisega kaks magneti sümbolit ja kui uuel magnetliinil on Wild-sümbol, muutuvad kõik sümbolid sellel liinil Wild-sümboliks ja te saate eksklusiivse võidu.

Selles videos te näete, et Wild-sümbolid ja Attractioni mänguautomaadi spetsiaalne boonusmäng võimaldavad saada uskumatult suure võidu. Õige kombinatsiooni korral kuvatakse Electrical Wild-sümbolid absoluutselt igale poole ja te saate 5 ketta ja 10 võiduliini potentsiaali maksimaalselt ära kasutada.

Ettevõtte NetEnt kasiinomängud leiate neist kasiinodest:

SuperCasino Alustusboonus: Mängige ja võitke
Betsafe Alustusboonus: 1000 EUR Mängige ja võitke
OlyBet Alustusboonus: 200 EUR Mängige ja võitke
Optibet Alustusboonus: 1000 EUR Mängige ja võitke
Paf Alustusboonus: Mängige ja võitke

Klassikalised slotimasinad

Muud mänguautomaadid ettevõttelt NetEnt