Dolphin’s Pearl Deluxe

Dolphin’s Pearl Deluxe


Grisio VIP Clubi hinnang Novomatic
Mänguautomaadi tüüp videomänguautomaat
Kuvasuhe: 4:3
Kettatüüp: Keerlevad kettad
Kettad 5 ketast, 10 panuseliini
Võidumäär 96,18%
Miinimumpanus 0,40€
Maksimumpanus 100€
Wild-sümbol delfiinisümbol; seda näidatakse kõikidel väljadel ja see kahekordistab võidud
Boonusmäng 15 keerutust kolmekordse võiduga
Võidu mitmekordistamine klassikaline punaste ja mustade aladega hasartmäng

Nagu paljud populaarsed mänguautomaadid, nii kogus ka Novomatic Gamesi mäng Dolphins Pearl kõigepealt populaarsust tavakasiinodes ja jõudis alles pärast seda veebi. Nüüd naudivad seda veebimängijad üle kogu maailma ja kõige levinum on see Euroopas.

Dolphin’s Pearl Deluxe'i videomänguautomaat on põhimõtteliselt Lucky Lady’s Charmi mänguautomaadi kloon. Mõlema tootja on sama ettevõte. Kuna Lucky Lady‘s Charm oli üks Novomaticu edukamaid mänguautomaate, otsustasid arendajad jääda äraproovitu juurde ja muutsid ainult graafilist disaini. Ja nii Dolphin’s Pearli mänguautomaat arvatavasti sündiski. See 5 ketta ja 10 võiduliiniga videomänguautomaat pole enam kõige kaasaegsem. Sellel on väga lihtne graafika ja ka heli pole tipptasemel. Aga kui olete kogenud mängija, kes hindab vanemate mänguautomaatide potentsiaali ja võidumäärasid ega hooli kaasaegsetest graafilistest elementidest, siis Dolphins Pearl Deluxe peidab endas päris mitut üllatust.

Dolphins Pearl Deluxe'i mänguautomaadi sümbolite kombinatsioon võib teie panust suurendada 25–100 korda ja Wild-sümbol (mis näeb välja nagu delfiin) võib seda veel kahekordistada. Enamus ajast on võidud väiksemat sorti, aga võite üritada saada kolm pärlisümbolit. Need käivitavad selle mänguautomaadi parima osa – boonusmängu.

Dolphin’s Pearl Deluxe'i boonusmäng

Boonusmäng võib kesta 200–300 keerutust, kui leiate vähemalt kolm pärlit, mis annavad 15 tasuta keerutust. Siis on kõik võidud kolm korda suuremad ja nii võib boonusmäng teie eelarvet suurel määral mõjutada. Dolphin’s Pearl Deluxe'i boonusmäng pole nii huvitav nagu hajuvate sümbolitega Book of Ra Deluxe’il, aga see-eest pakub mäng palju võiduootust ja põnevust.

Meie nõuanded Dolphin’s Pearli mänguautomaadiga mängimiseks

Mängige alati vastutustundlikult ja olge funktsiooni Gamble ahvatlevate võitudega ettevaatlik. Võidu kahekordistamise võimalus on ahvatlev. Aga kui otsustate panustada punasele või mustale, siis ärge pange oma õnne proovile rohkem kui üks või kaks korda järjest. Šansid pole teie kasuks.

Loomadega slotimasinad

Muud mänguautomaadid ettevõttelt Novomatic

Proovige uusi mänge ja menukaid veebimänguautomaate tasuta
Ariana Videomänguautomaat Microgaming Mängi
Big Bad Wolf Videomänguautomaat Quickspin Mängi
Game of Thrones Videomänguautomaat Microgaming Mängi
Khepri Videomänguautomaat Leander Games Mängi
Merlin's Millions Videomänguautomaat NextGen Gaming Mängi
Rocky Videomänguautomaat Playtech Mängi
Gonzo’s Quest Videomänguautomaat Net Entertainment Mängi
Kong Videomänguautomaat Playtech Mängi
Mega Fortune Dreams Videomänguautomaat Net Entertainment Mängi
Mega Moolah Videomänguautomaat Microgaming Mängi

Veebisait kasutab kuvatava sisu kvaliteedi paremaks muutmiseks küpsiseid. Saate küpsised oma brauseri sätetes blokeerida. Veebisait on mõeldud ainult üle 21-aastastele isikutele.

Nõustun