Dolphin’s Pearl Deluxe

Dolphin’s Pearl Deluxe


Grisio VIP Clubi hinnang Novomatic
Tasuta veebimäng Dolphin’s Pearl Deluxe
Tasuta mäng ei ole praegu saadaval. Proovige hiljem uuesti või mängige seda saidil OlyBet.
Mängige mänguautomaadi mängu Dolphin’s Pearl Deluxe kasiinos OlyBet päris raha eest.
Mängige ja võitke
Mänguautomaadi tüüp videomänguautomaat
Kuvasuhe: 4:3
Kettatüüp: Keerlevad kettad
Kettad 5 ketast, 10 panuseliini
Võidumäär 96,18%
Miinimumpanus 0,40€
Maksimumpanus 100€
Wild-sümbol delfiinisümbol; seda näidatakse kõikidel väljadel ja see kahekordistab võidud
Boonusmäng 15 keerutust kolmekordse võiduga
Võidu mitmekordistamine klassikaline punaste ja mustade aladega hasartmäng

Nagu paljud populaarsed mänguautomaadid, nii kogus ka Novomatic Gamesi mäng Dolphins Pearl kõigepealt populaarsust tavakasiinodes ja jõudis alles pärast seda veebi. Nüüd naudivad seda veebimängijad üle kogu maailma ja kõige levinum on see Euroopas.

Dolphin’s Pearl Deluxe'i videomänguautomaat on põhimõtteliselt Lucky Lady’s Charmi mänguautomaadi kloon. Mõlema tootja on sama ettevõte. Kuna Lucky Lady‘s Charm oli üks Novomaticu edukamaid mänguautomaate, otsustasid arendajad jääda äraproovitu juurde ja muutsid ainult graafilist disaini. Ja nii Dolphin’s Pearli mänguautomaat arvatavasti sündiski. See 5 ketta ja 10 võiduliiniga videomänguautomaat pole enam kõige kaasaegsem. Sellel on väga lihtne graafika ja ka heli pole tipptasemel. Aga kui olete kogenud mängija, kes hindab vanemate mänguautomaatide potentsiaali ja võidumäärasid ega hooli kaasaegsetest graafilistest elementidest, siis Dolphins Pearl Deluxe peidab endas päris mitut üllatust.

Dolphins Pearl Deluxe'i mänguautomaadi sümbolite kombinatsioon võib teie panust suurendada 25–100 korda ja Wild-sümbol (mis näeb välja nagu delfiin) võib seda veel kahekordistada. Enamus ajast on võidud väiksemat sorti, aga võite üritada saada kolm pärlisümbolit. Need käivitavad selle mänguautomaadi parima osa – boonusmängu.

Dolphin’s Pearl Deluxe'i boonusmäng

Boonusmäng võib kesta 200–300 keerutust, kui leiate vähemalt kolm pärlit, mis annavad 15 tasuta keerutust. Siis on kõik võidud kolm korda suuremad ja nii võib boonusmäng teie eelarvet suurel määral mõjutada. Dolphin’s Pearl Deluxe'i boonusmäng pole nii huvitav nagu hajuvate sümbolitega Book of Ra Deluxe’il, aga see-eest pakub mäng palju võiduootust ja põnevust.

Meie nõuanded Dolphin’s Pearli mänguautomaadiga mängimiseks

Mängige alati vastutustundlikult ja olge funktsiooni Gamble ahvatlevate võitudega ettevaatlik. Võidu kahekordistamise võimalus on ahvatlev. Aga kui otsustate panustada punasele või mustale, siis ärge pange oma õnne proovile rohkem kui üks või kaks korda järjest. Šansid pole teie kasuks.

Ettevõtte Novomatic kasiinomängud leiate neist kasiinodest:

SuperCasino Alustusboonus: Mängige ja võitke
OlyBet Alustusboonus: 200 EUR Mängige ja võitke
Optibet Alustusboonus: 1000 EUR Mängige ja võitke

Slotid veemaailmast

Muud mänguautomaadid ettevõttelt Novomatic