Crystal Land
Autor: PLAYSON
Teema: Alternatiivne
Ilmumise kuupäev: 10/2017
Rullikuid: 7 rullikut, 7 rida
Võiduliine: Mitte lineaarne
Tagastusprotsent (RTP): 95,2 %
Muutlikkus: Keskmine
Jackpot: Jah
Mobiiliversioon: Jah
Teised mängu omadused: wild sümbol, tasuta spinnid, scatter sümbol, tasandamine

Alternatiivsed online slotimasinatel pole olnud kerge võistelda alternatiivsete slotimasinatega, kuid kvaliteetsed leiavad heades kasiinodes kindlasti oma koha. Selline on lugu ka Crystal Land slotimasinaga, mis väldib terminit standard slotimasina stiil.

Mobiilimängu ja online sloti kombinatsioon

Crystal Land online slotimasin loodu Playson firma tiiva alt ja esmapilgul on märgatav, et and on oma inspiratsiooni saanud edukatest mobiilimängudest nagu “connect 3” või siinkohal “connect 5”. Meile meeldib see kontseptsioon ja seega tunneme huvi, kuidas Playson suutis rakendada edukat mehaanikat online slotimasinate keskkonda.

Esmapilgul lööb slotimasin oma graafikaga või siis kogu oma visuaalidega. Need on üsna hästi tehtud ja sageli võib end avastada soovilt neid värvilisi, säravaid ja meelitavaid kristalle lausa katsuda. Sloti disain on parimal tasemel. Peame tunnistama, et Paysoni mängudelt me midagi vähemat ei ootagi, kui traditsiooniliselt suurepäraseid visuaale.

Mis pole traditsiooniline on mängu kulgemine. Unustage liinid ja unustage teekond võitudele. Mängus Crystal Land põhineb see kõik millelgi muul. Mänguväli koosneb 7 x 7 kastidest ja teie ülesandeks on keerutada võidukombinatsioon nendes kastides koos minimaalselt 5 naabersümboliga. Kui pole oluline, kas need sümbolid on naabriks horisontaalselt või vertikaalselt on oluline, et and oleksid üksteise kõrval. Kui teil õnnestub ühendada 5 sümbolit võidate esmalt antud summa ja saate omamoodi tasuta spinni, sest võidusümbolid kaovad ja uues sümbolid ilmuvad nende kohtadele (uued sümbolid ilmuvad kõrgeimasse ritta). Nii see töötab kuni hetkeni, kui väljal pole ühtegi võidusümbolit.

Kotitäis boonuseid

Osa sellest süsteemist on fakt, et alguses teil pole mänguväljal kõiki neid kaste. See tähendab, et te ei keeruta rullikul kõiki neid kaste. Kuni 25 kasti on lukustatud. And tulevad lukust lahti rida-rea haaval, kui keerutate võidukombinatsiooni, vastavalt kui loote uue pärast eelmise eemaldamist. Sellest tulenevalt lukustate lahti teatud spetsiaalsete boonustega read, mis on juhuslikult üle mänguvälja jaotatud.

Wild sümbol asendab puuduolevad sümbolid võidukombinatsioonis.

Ruby Wild toimib, kui tavaline wild sümbol ja kui sellest saab osa võidukombinatsioonist muutub see pommikujuliseks sümboliks. See plahvatab ja võimaldab teil asendada algupärased kivid uutega, mis kukuvad nende peale ülemisest reast.

Pärast viimase rea lahti lukustamist mänguvälja kõige ülevalt hakkab peale spetsiaalsete reeglitega boonusring. Kuigi see toimub peaaegu samamoodi, kui tavaline mängimise, pärast võidukombinatsiooni keerutamist ja nende kadumist uusi sümboleid mänguväljale juurde ei teki. Seega on selle ringi ajal ideaalne saada sellistest sümbolitest boonuste abil lahti.

Selleks, et asja veelgi paremaks muuta ajavad autorid teid pisut segadusse ja peidavad mänguväljale 3 aardekirstu. Iga aardekirst sisaldab tähe või mitme tähe sümboleid. Väikeses kirstus on 1, keskmisest 1 kuni 3 ja suures 2 kuni 4. Tähtedel on superomadused, sest need toimivad, kui võitude kordajad. Iga täht on +1 kordaja, mis tähendab, et võit saab muutuda kuni 9 korda. Teil peab lihtsalt õnne olema, et leida kõik kirstud ja nendest suurima arvu tähtesid.

Täiendavad erisümbolid aitavad teil saavutada suuremaid võitusid nagu näiteks Magic potion. See on maagiline sümbol, mis aitab teil raha säästa iga kord, kui mänguväljal võidukombinatsioon puudub. Sellel on võime muuta mistahes mänguvälja sümbolit, mis on juba väljal olemas.

Liigu kõrgemale tasemele

Veel üks lahe asi, mida me Crystal Land mängus nautisime oi tasandamine. See töötab nagu teisteski klassikalistes mängudes. Saate punkte võitude eest ja kui kogute piisavalt liigute edasi kõrgemale tasemele. Erinevus arvutimängude ja online slotimasinate vahel on see, et siin kõrgem tase ei premeeri teid suuremate võitudega, vaid paremate boonustega, mis lõpuks viivad kõrgemate võitudeni.

Mängul on üheksa teiste ja pärast kõigi nende läbimist saate premeeritud. Keerutate õnneratast. Esimeseks võimaluseks on auhind, milleks on 5% kõikide võitude summadest (ainult ühtivate sümbolite kombinatsioonis) äsja lõpetatud tasemel. Teist tüüpi preemia on 2x 5% eelmise taseme summast. Kolmas võimalus on kogumiskassa. Kogumiskassa tagab, et kogu just lõpetatud taseme summa viiakse üle järgmisele tasemele. Kui teil on pisut õnne on võimalik seda summat ka kahekordistada.

Provige Try Crystal Land mängu esmalt tasuta

Võibolla seda lugedes jäite mõtlema, et see kõik kõlab väga keerulisena ja olgem ausad, vähemalt alguses see ongi. Kõik muutub veel keerulisemaks täiendavate boonustega ja alam-boonustega, seega kui oleme ausad siis juhtus sageli, et me ei saanud aru, kuidas mingi preemia osaliseks saime.

Kindlasti ei soovita me Crystal Land slotimasinat täiesti algajatele ja kogenumatele soovitame esmalt mängida slotti tasuta. Põhireeglitega tutvumine võib võtta pisut aega. Seejärel on kõik puhas lõbu. Nautisime seda ka vaatamata kaootilisele boonussüsteemile.

Ettevõtte Playson kasiinomängud leiate neist kasiinodest:

SuperCasino Alustusboonus: Mängige ja võitke

Alternatiivsed slotimasinad

Muud mänguautomaadid ettevõttelt Playson