Playson mänguautomaadid

Proovige ettevõtte Playson mänguautomaate tasuta

Playson on üks suurimaid ja juhtuvaid online kasiino slotimasinate arendajaid. Ettevõte asutati 2012 aastal Maltal. Täna töötan see mitmetel Euroopa turgudel nagu Itaalias, Hispaanias, Roostis, Valgevenes, Ukrainas, Venemaal ja Suurbritannias jätkuvalt laiendades oma harukontorite nimistut. Ettevõttes töötab 250 inimest, kelle eesmärgiks on pakkuda mängijatele unustamatuid mängukogemusi.

Playsoni põhitoodeteks on online slotimasinad, kuid and kasutavad oma laialdasi teadmisi ka video pokkeri slotimasinate või lauamängude nagu Blackjack ja rulett, loomiseks.

Põhiliseks tööriistaks on HTML5 programmeerimiskeel, mida saab kasutada mitte ainult arvutites, vaid ka tahvelarvutites ja mobiilides. See tagab mängu tarkvara optimaalse paindlikkuse ja võimaldab seda integreerida erinevatesse platvormidesse.

Playsoni online mänge hindavad tuhanded mängijad üle kogu maailma tänu nende kõrgele kvaliteedile ja esmaklassilisele mängudisainile. Juba esmapilgul on selge, et ettevõte rõhutab tugevalt kvaliteeti. Raske on mööda vaadata kõrge resolutsiooniga graafikast ja innovatiivsetest funktsioonidest.

Tänaseni on ettevõte arendanud ja tutvustanud turule üle 40 online kasiino mängu. Nende tooted pole lihtsalt loomingulised, vaid neid on ka huvitav mängida. Mõned nende kõige suurepärasematest mängudest on Claws vs Paws, Burlesque Queen, Spellcraft ja Sevens & Fruits. Proovige neid ja otsustage, kas need sobivad teie maitsele. Leidsime, et need ja paljud teised Playsoni mängud on äärmiselt meelelahutuslikud. Esmaklassiline tehnoloogia võimaldab teil neid mänge ka oma mobiiltelefonis mängida.

Playson korraldab regulaarselt erinevaid online võistlusi ja eripakkumisi, mis on saadaval mängijatele üle kogu maailma, kes Playsoni mänge oma lemmik kasiinodes mängivad. Hoidke värskematel uudistel oma silm peal meie veebilehel, anname teile kindlasti teada sellistest saabuvatest eriüritustest.

Ettevõtte Playson kasiinomängud leiate neist kasiinodest:
SuperCasino Alustusboonus: Mängige ja võitke
Betsafe Alustusboonus: 1000 EUR Mängige ja võitke
OlyBet Alustusboonus: 200 EUR Mängige ja võitke