Big Bad Wolf

Big Bad Wolf


Grisio VIP Clubi hinnang Quickspin
Mängu tüüp: Videomänguautomaat
Kuvasuhe: 16:9 (laiekraan)
Kettatüüp: Keerlevad kettad
Kettad: 5 ketast, 3 rida, 25 panuseliini
Mängijatele tagastatava raha protsent: 97.35%
Minimaalne panus: 0,25€
Maksimaalne panus: 125€
Muud funktsioonid: funktsioon free spins, funktsioon Wild, sümbolid Scatter, kettakaskaad

Elasid kord kolm põrsakest, kes otsustasid endale majad ehitada. Ja siis tuli suur kuri hunt neid ära sööma! Mis neist küll saab? See sõltub teist ja teie mänguõnnest.

Tundub, et Quickspini kutid lugesid lastele õhtujutte ja otsustasid oma lemmikmuinasjutu põhjal mänguautomaadi teha. Uusima, nimega Big Bad Wolf.

See on klassikaline 5 kettaga mänguautomaat, millel on 25 võiduliini. Aga "klassikaline" pole just õige sõna, sest mänguautomaat Big Bad Wolf on väga omanäoline.

Esimesest pilgust lummab teid kaunis pastelltoonides graafika ja mitmed eriefektid. Lustlikud hundi ja põrsaga kettad pakuvad tavalistele mänguautomaatidele meeldivat vaheldust.

Aga lisaks graafikale leidub muudki mängijaid rõõmustavat. "Langev ketas" on suurepärane funktsioon, mida ei näe just sageli. See tähendab, et kui keerutate võidukombinatsiooni, need väljad purunevad ja kaovad. Nad asenduvad kohe täiesti uute ketastega ja kui need kombinatsiooniga sobivad, toob see suurema koguvõidu.

Boonuste hulgast leiate loomulikult klassikalised lemmikud nagu free spins, boonus Wild, boonus Scatter ja lisafunktsioon "Puhu hurtsik puruks", mis muudab reas olevaid kettaid, nii et isegi peaaegu lootusetu keerutuse puhul säilib võiduvõimalus.

Uskumatult suurepärase mängu muudavad veelgi nauditavamaks oivalised heliefektid. Seda uut mängu peab kindlasti proovima! Isegi kui te pole parajasti võidulainel, toob see teile ikkagi naeratuse näole.

Ettevõtte Quickspin kasiinomängud leiate neist kasiinodest:

SuperCasino Alustusboonus: Mängige ja võitke

Muinasjutulised slotimängud

Muud mänguautomaadid ettevõttelt Quickspin