Aladdin and the Golden Palace

Aladdin and the Golden Palace


Grisio VIP Clubi hinnang SYNOT Games
Autor: Synot Games
Teema: Muinasjutuline slotimasin
Väljaandmise kuupäev: Märts 2020
Rullikuid: 5 rullikut, 3 rida
Võiduliine: 243
Mängijale tagasimakse (RTP): 95,24%
Volatiilsus: 4/5 (keskmine-kõrge)
Mobiiliversioon: Jah
Teised mängu omadused: Wild sümbol, laienev Wild sümbol, Scatter sümbol, tasuta spinnid, progressiivsed Jackpotid, riski funktsioon, automaatmäng

Aladdin and the Golden Palace – muinasjutt slotimasina rullikutel

Meie ei karda juba alustuseks öelda, et Aladdin and the Golden Palace on ideaalne näide sellest, kui helded ja külluslikud võivad mõned online slotimasinad olla. Inspireerituna kuulsast loost vaesest poisist, pakub see Synot Games slotimäng mängijatele palju lusti, suurepärast graafikat ja mis kõige olulisem palju võimalusi mängud lahedad võite skoorida.

Aladdin and the Golden Palace slotimäng koosneb 5 rullikust, 3 reast ja 20 fikseeritud võiduliinist. See on sama rada, kui Red Tiger'i võistleval Crazy Genie`l. Puudust ei tule selgest ja konkreetsest visuaalist, rikkusega uhkeldavast keskkonnast ega karismaatilistest tegelastest. Võidukombinatsiooni saamiseks on teil vaja saada vähemalt kolm sama sümbolit alustades vasakult esimesest reast. Juhul kui esineb rohkem võidu kombinatsioone ja mitmes liinis, siis võitude väärtused summeeritakse. Mängu sümbolid jäävad teema juurde ja säilivad ka rullikutel. Kohtute Aladdini, Printsess Jasmine, maagilise lambi ja džinni endaga. Need sümbolid toovad mängus suurimad võidud. 10, J, Q, K, ja A kaardi sümbolid on väärt tunduvalt vähem. Maagiline lamp ja Jasmine sümbolid premeerivad 2,8 ja 30-kordse võidupanuse summaga, samas kui Aladdin pakub 5, 10 ja 40-kordset panusesumma võitu. Seda pole palju, kuid madalad tavasümbolite kordajad lubavad tavaliselt suurepäraseid boonuseid.

Tasuta spinnid ja laienev wild sümbol

Seikluslikul Aladdin and the Golden Palace muinasjutulisel slotimasinal on mitmeid boonuseid ja džinn ise täidab enamiku teie kõige salajasematest soovidest atraktiivsete võitude näol. Džinn on wild sümbol ja asendab vajadusel võidukombinatsioonist puuduolevaid sümboleid. Lisaks sellele suudab see sarnaselt slotimängule Path of Valyrie, luua iseseisvaid võidukombinatsiooni, mis annavad 5,25 ja 50-kordseid võite. Kuid üle kõige on veel üks boonussümbol, milleks on rikkalik kuldne palee. See on scatter sümbol ja suurima võiduväärtusega sümbol. See premeerib mängijat 2,20 ja 200-kordse panusevõiduga kui saate kolm, neli või viis scatteri sümbolit. Loomulikult aktiveerib sümbol 10 tasuta spinni. Teil tuleb lihtsalt saada vähemalt kolm scatteri sümbolit ükskõik kuhu rullikutele ja seda olenemata võiduliinidest.

Tasuta spinnide mängus ilmutab džinn end taas ja selle kohalolu tunneb suurelt. Wild sümbolina võib see võimalikes võidukombinatsioonides laieneda üle kogu rulliku. Enamikel juhtudest viib see mitmete võidukombinatsioonideni ja heldete auhindadeni. Olime väga Rahul, kui autorid lubasid tasuta spinnide mängus täiendavaid lisaspinne koguda. See juhtus meiega korduvalt, kokku saime nii palju, kui 32 tasuta spinni. Veel üheks boonusfunktsiooniks mängus on riskimise võimalus, millega saate oma võite hea õnne korral kahekordistada. See meeldib enim riskialtimatele mängijatele. Oma võidu kahekordistamiseks on ainus, mida peate tegema, arvama ära peidetud kaardi värvi.

Slotimasina atraktiivsed progressiivsed jackpotid

Aladdin and the Golden Palace autorid on kaasanud ka 4-astmelise, populaarse Synot Progressiivne boonus jackpot – Diamond, Gold, Silved and Blonze. Kui need on online kasiinos kasutusele võetud, näete oma hetkesaldot otse rullikute kohal. Hoides kursorit kastide kohal saate vaadata ka detailset statistikat: millel suurim võit saadi ja milline oli võidusumma, viimase võidu summa või võitude kogusumma.

Aladdin and the Golden Palace online sloti leiate ka online kasiinost. Alustamiseks võite vabalt valida demoversiooni, et mänguga põhjalikumalt tutvuda. Mäng on saadaval ka mobiilse versioonina.

Ettevõtte SYNOT Games kasiinomängud leiate neist kasiinodest:

Betsafe Alustusboonus: 1000 EUR Mängige ja võitke
OlyBet Alustusboonus: 200 EUR Mängige ja võitke

Muinasjutulised slotimängud

Muud mänguautomaadid ettevõttelt SYNOT Games