Ariana
Mängu tüüp Videomänguautomaadi mäng
Kuvasuhe 16:9 (laiekraan)
Ketta tüüp Keerlevad kettad
Kettad 5 ketast, 3 rida, 25 panuseliini (fikseeritud)
Mängijatele tagastatava raha protsent 95-96 %
Minimaalne panus 0,25 €
Maksimaalne panus 125 €
Mängu funktsioonid Tasuta keerutused, Wild-sümboli asendused, järjestatud Wild-sümbolid, laienevad sümbolid

Kaardistamata veealune maailm – meri, aarded, merineitsid ja ilus printsess. Selline on Microgamingu pakutava uue mängu Ariana lühikirjeldus. Meri peidab endas mitmesuguseid saladusi, kuid eelkõige siiski väga rikkalikke auhindu.

Ariana on viie kettaga videomänguautomaadi mäng, kus on 3 rida ja 25 panuseliini. Mäng jutustab loo merineitsist printsessist Arianast. Kui loodate näha keerukaid efekte, ilusat graafikat ja kogeda visuaalset elamust, võite pettuda. Selle mängu põhirõhk pole mitte audiovisuaalsel küljel, vaid muudel aspektidel. Graafika pole üldsegi halb, kuid see ei paista lihtsalt silma.

Seetõttu üritab mäng teie tähelepanu võita teistmoodi. Näiteks erifunktsioonide kaudu. Tutvustame kahte erifunktsiooni, mis võiksid teile kõige enam meeldida. Neist esimeseks on "laienevad sümbolid", mida kohtate siis, kui keerutate esimesel kettal 3 ühesugust sümbolit. Kui ülejäänud kettad sisaldavad samuti neid sümboleid ning need asuvad panuseliinil, täituvad kõik väljad automaatselt nende sümbolitega. See tähendab mõistagi suurt võidusummat.

Teiseks huvitavaks funktsiooniks on tasuta keerutused. Tähesümbol on tasuta keerutustega otseselt seotud. Kui keerutate ühel viie ketta väljal 3 tähesümbolit, võidate kohe 15 tasuta keerutust. Kui teil õnnestub tasuta keerutuste käigus veel kord 3 tähesümbolit keerutada, liidetakse tasuta keerutused varasematele juurde. Mäng sisaldab ka populaarseid Wild-sümboleid, mille keerutamisel ja hea kombinatsiooni korral saate vähemalt väiksemat sorti võidusumma.

Minimaalne lubatud panus on 0,25 € ning maksimaalselt võite võita 30 000 €. Kui teile meeldivad veeteemalised mänguautomaadid, sobib see automaat just teile.

Ettevõtte Microgaming kasiinomängud leiate neist kasiinodest:

SuperCasino Alustusboonus: Mängige ja võitke
Optibet Alustusboonus: 1000 EUR Mängige ja võitke
Paf Alustusboonus: Mängige ja võitke

Muinasjutulised slotimängud

Muud mänguautomaadid ettevõttelt Microgaming