Gates of Olympus
Mängige mänguautomaadi mängu Gates of Olympus kasiinos Betsafe päris raha eest.
Mängige ja võitke
Autor: Pragmatic Play
Teema: Kreeka mütoloogia, ebatraditsiooniline alternatiivne slotimasin
Väljalaske kuupäev: Veebruar 2021
Rullikud: 6 rullikut, 5 rida
Võiduliinid: võiduliinid puuduvad, rullikutel vähemalt 8 sümbolit
Tagastus mängijale(RTP): 96,50 %
Volatiilsus: 5/5 (kõrge)
Mobiiliversioon: Jah
Mängu muud omadused: Langev süsteem, Scatter sümbolid, tasuta keerutused, tasuta keerutuste ostmine, võidukordajad, automaatmäng, turbo režiim

Olümpose väravatest taga

Aeg-ajalt loovad slotimasinate loojad tiitleid, mis koguvad koheselt ülemaailmset tunnustust. Pragmatic Playl on neid päris mitu, sealhulgas mäng Sweet Bonanza. Ning nüüd on veel üks. Koputage Gates of Olympus slotimasinas Kreeka jumalate uksele, kus on peidetud vapustavad auhinnad.

Kuigi me kõik oleme minevikus näinud mitmeid Vana-Kreeka-teemalisi slotte, üllatas Gates of Olympuse meid meeldivalt. See on uuenduslik, köitev, värske ja dünaamiline. Graafikal on taevalik välimus ning mäng leiab aset imelisel Olümpose mäel, mis on õhuliseks koduks jumalate jumalale Zeusile. Helid ja muusika on kaasahaaravad, kohati rahustavad, kohati erutavad. Seega ideaalne kombo Vana-Kreeka slotile.

Gates of Olympus online slott on ebatraditsiooniline slotimasin. Mitte sellepärast, et see on koosneb 6 rullikust ja 5 reast. Isegi mitte sellepärast, et see töötab langeva süsteemiga, mis tähendab, et sümbolid ei pöörle rullikutel, vaid langevad. Põhjuseks on võiduliinid. Unustage klassikalised võiduliinid. Võitmiseks peate saama 8 ühesugust sümbolit, olenemata asukohast. Pärast võidukeerutust kaovad võidusümbolid slotimasinat ning uued tulevad asemele. Nii võite saada mitu võitu järjest.

Gates of Olympus slotimasina boonused ja erifunktsioonid

Olümpose väravate sisenemise võtmeks on Scatter sümbol. See on Zeus. Kui see ilmub vähemalt 4 korda, aktiveerite kuni 15 tasuta keerutust. Juhul, kui teil ei õnnestu seda saavutada, soovitame teil aktiveerida Ante bet erifunktsiooni. Panuse 25% suurenemisel, suureneb teie Scatter sümbolite kohtamise võimalus 50%. Päris äge tehing, mis te arvate?

Kui pärast seda ei õnnestu teil saada vajalik kogus Scattereid, on tasuta keerutuste saamiseks veel üks võimalus. Nii nagu Caribbean Anne mängus, te lihtsalt ostate need. See läheb teile 100x panuse maksma, kuid saate tasuta keerutuste ajal vahe lihtsasti tasa teha. Peame siiski lisama, et see funktsioon ei pruugi olla saadaval mõnes riigis, kus boonuseid ei saa osta seadusandlikel põhjustel.

Veel üks huvitav funktsioon on kordaja, mis ilmub nii põhi-, kui ka tasuta keerutusmängudes. Kordajad toovad mängu erinevaid värve ümmargusi kalliskive. Ning nende väärtused on vahemikus x2 kuni x500. See toimib nii, et kui võidukeerutuse ajal ilmub lauale kordaja sümbol, lisatakse sellele sümbolile või mitmele sümbolile kogu kordaja ja seejärel koguarv korrutab võidu.

Mängige alguses Gates of Olympus slotimasinat tasuta

Kreeka mütoloogial ja selle jumalatel on olnud tänapäeva kultuuri paljudele aspektidele suur mõju. Neid võib leida filmis, kirjanduses, kunstis ning isegi online slotimasinates. Võite Gates of Olympus slotimasinat proovida ka tasuta. Ning kui olete sellega juba tuttav, proovige pärisrahaga oma õnne Betsafe online kasiinos. Usume, et lõpuks võidate Kreeka jumalate poolehoiu.

Ettevõtte Pragmatic Play kasiinomängud leiate neist kasiinodest:

Betsafe Alustusboonus: 1000 EUR Mängige ja võitke

Maagilised ja mütoloogilised slotid

Muud mänguautomaadid ettevõttelt Pragmatic Play