Maagilised ja mütoloogilised slotid

Maagilised ja mütoloogilised slotid tasuta

Iidsed mütoloogiliste tegelastega lood on populaarseks teemaks igale mängude arendajale, sama kehtib ka online slotimasinate puhul. Selline temaatika pakub lugusid, mis pulbitsevad lõpututest aardeotsingutest ja maagiast. Olenemata sellest, kas need on Norra, Kreeka või Rooma jumalatest. Igaüks neist võib teile varanduse tuua.

Kreeka mütoloogiaga slotimasinad kujutavad tavaliselt inimvõimetega Kreeka jumalaid ja nende lõputut võitlust Olümposel. Võitlusega ühinevad ka legendaarsed kangelased, pooljumalad Herakles, Perseus või Arhilleus. Nende vaenlasteks on tavaliselt erinevad olendid ja deemonid nagu Gerberos, Minotaur, Harpiinid, Sireenid või Nümfid.

Norra mütoloogiaga slotimasinad on eriti populaarsed põhjamaades. Need on inspireeritud Saksa hõimude legendidest, kes on nendel maaaladel elanud ja oma ajalugu Viikingitega jaganud. Lisaks legendaarsetele kangelastele ja tegelastele kujutatakse mängus ka erinevaid olendeid nagu kurjasid hiiglaseid, heledaid ja tumedaid alfasid. Norra mütoloogia kohaselt on olemas üheksa omavahel ühendatud maailma, mis on asutatud nende olendite, inimeste, surnud hinged ja loomulikult jumalate poolt, kes elavad Adgardis – maailmas, mis on ühendatud meie omaga Bifrösti vikerkaare silla kaudu. Sellistes slotimasinates kohtute jumalatega nagu Odin, Thor, Freya, Heimdall ja petisjumal Loki.

Mängige mütoloogia ja maagiateemalistel slotimasinatel tasuta

Saate valida lugematute Rooma, Keldi või Egiptuse mütoloogiat kajastavate mängude vahel. Kõige suurepärasem on asjaolu, et saate nendel maagiat ja mütoloogiat täis slotimasinatel mängida tasuta. Kui teete kindlaks, milline jumal teie poolel on, võite proovida mängida ka reaalse raha eest.