Zeus Wild Thunder
Mängige mänguautomaadi mängu Zeus Wild Thunder kasiinos Betsafe päris raha eest.
Mängige ja võitke
Autor: SYNOT Games
Teema: Maagia ja mütoloogia slotimasinad
Välja andmise kuupäev: Jaanuar 2022
Rullikuid: 5 rullikut, 4 rida
Võiduliine: 40
Tagasimakse mängijatele (RTP): 96.04% (võib kasiinoti varieeruda: 85.12% - 97.99%)
Volatiilsus: 3/5 (keskmine)
Mobiiliversioon: Jah
Teised mängud omadused: Wild sümbol, Scatter sümbol, tasuta spinnid, Wrath of Zeus progressiivne funktsioon, riski funktsioon, automaatmäng

Zeus, Jumalate kuningas

Synot Games üllatas meid taas meeldivalt Zeus Wild Thunder online slotimänguga. Leiate unikaalse progressiivse funktsiooni kui loete spinne ja usute, et iga 10-s spin paneb rullikud elama ja toob teile vaputavaid võite. Teekond iidsesse Kreekasse paneb teid ronima kuulsalt Olümpose mäel, mis on äikse, välgu ja taevaste valitseja Zeusi koduks, keda peetakse kõikide jumalate kuningaks.

Zeus Wild Thunder slotimasin nagu Battle of the Gods on inspireeritud Kreeka mütoloogiast ja selle keskseks tegelaseks on Zeus. Sellel sümbolil on mängu kõrgeim võiduväärtus ja see isegi ilmub megasümbolina üle kõigi nelja rea. Taustal näete sinist taevast ja selle all iidse Kreeka stiilis templeid. Mängu saadab meeldiv muusika ja kenasti tehtud animatsioonid.

Mis puudutab parameetreid, siis Zeus Wild Thunder on 5-realine online slotimasin, millel on 40 võiduliini ja 4 rida. Võidukombinatsiooni moodustamiseks on teil vaja saada vähemalt kolm sama sümbolit alustades vasakult esimesest rullikust, Dios sümboli puhul piisab ka kahest. Juhul, kui saate rohkem võidukombinatsioone, need summeeritakse. Saate kahekordistada igat võitu mitu korda Riski funktsiooni. abil. Traditsiooniliselt tuleb teil ära arvata peidetud kaardi värv.

Vapustav Wrath of Zeus ja tasuta spinnide funktsioonid

Zeus Wild Thunder online slotimasinatel on kaks boonusfunktsiooni, mõlemad suudavad rullikutel tormi tekitada. Esimeseks on Wrath of Zeus. Välgu sümbolid keerlevad rullikutel, et indikeerida kohtadel, kus nad maanduvad. Väljad on markeeritud nii järgmiseks 10 spinni jooksul. Pärast 10ndat spinni konverteeritakse kõik Wild sümbolid välgutabamustega, mille tulemuseks on mõnusad võidud. Te ei pea lugema individuaalseid spinne ise või valjuhäälselt, sest spinnide loendaja on kohe rullikute kõrval olemas. Loendaja muutub pärast 10ndat spinni või panuse muutmist. Teiseks huvitavaks funktsiooniks on tasuta spinnid. Scatter sümbol ilmub rullikute keskele iidse Kreeka templi kujul. Kui keerutate selle teisele, kolmandale ja neljandale rullikule, aktiveerite tasuta spinnidega boonusmängu. Valite, kui palju tasuta spinne ja wild sümboleid valite enne, kui mäng algab. Teil on kolm võimalus:

  • 15 tasuta spinni + 5 wild sümbolit igal spinnil
  • 10 tasuta spinni + 7 wild sümbolit igal spinnil
  • 5 tasuta spinni + 10 wild sümbolit igal keerutusel

Proovisime kõiki kolme variant ja kõige edukam võitmise poolest oli 5 tasuta spinni +10 wild sümbolit.

Synot progressiivne boonus

Synot Games'i uusimad online slotimängud pakuvad ka populaarset Synot Progressiivset Boonust. Sellega saate võita ühe neljast atraktiivsest jackpotist, mille väärtused on kuvatud otse rullikute peal. Siiski peame välja tooma, et mitte kõik online kasiinod kasiinod ei paku seda Synot mängidega, seega arvestage, millises kasiinos te seda mängu mängite. Zeus Wild Thunder on ka saadaval mobiilis ja selle reeglid on samad, mi arvuti taga mängides.

Ettevõtte SYNOT Games kasiinomängud leiate neist kasiinodest:

Betsafe Alustusboonus: 1000 EUR Mängige ja võitke
OlyBet Alustusboonus: 200 EUR Mängige ja võitke

Maagilised ja mütoloogilised slotid

Muud mänguautomaadid ettevõttelt SYNOT Games