Paf

Erakordne veebikasiino, kus pakutakse laia valikut mänge (mänguautomaadid, lauamängud, pokker, loterii, bingo) ja antakse kogu kasum heategevuseks.

Mängud ja mänguautomaadid pakkujalt: Net Entertainment, Microgaming, Play'n GO,
Saadaval järgmistes keeltes:
Progresseeruvad peavõidud: Jah
Sisse- ja väljamaksed: Saadaval on palju kiireid makseviise
Alustusboonus:
Litsents: Eesti Maksu- ja Tolliamet
Registreeruge ja nautige suurepärast mängu

Kasiino Paf arvustus

PAF on populaarne bränd eelkõige Rootsis, Soomes ja Eestis. Ettevõte asutati 1966. aastal eesmärgiga koguda raha heategevuseks. Mitmesuguste mänguautomaatide seas on ka progresseeruva peavõiduga videomänguautomaadid. Just selles kasiinos võideti kõigi aegade suurim peavõit: Soomest pärit mängija sai veebimänguautomaadil Mega Fortune mängides enneolematu 17,8 miljoni euro suuruse peavõidu.

Selected slot machines in the casino offer

Kasiino Paf uudised ja kampaaniad

  • PAF Jõulukalender

    PAF Jõulukalender

    2020-12-02 12:57:10

    PAF Jõulukalendri kampaanias osalemine on tasuta. Alustamiseks avage aken! Kui te võidate loosimises leiate oma auhinna oma konto Minu Paf sektsioonist järgmise päeva kella 16:00-ks. Selleks, et loteriis osalenud peate olema Detsembri kuu jooksul pärisraha eest mänginud. Kui te pole – lihtsalt mängige pärisraha eest enne seda, kui kell saab 23:59 ja samal päeval, kui olete kalendri akna avanud. Pakkumine on saadaval alates 01.12.2020 kuni 24.12.2020. Edu mängus!

    Registreerugeja nautige suurepärast mängu

Veebisait kasutab kuvatava sisu kvaliteedi paremaks muutmiseks küpsiseid. Saate küpsised oma brauseri sätetes blokeerida. Kasutades meie veebilehte aktsepteerite Küpsiste Poliitikas välja toodud küpsiste kasutamise.

Nõustun