Paf

Erakordne veebikasiino, kus pakutakse laia valikut mänge (mänguautomaadid, lauamängud, pokker, loterii, bingo) ja antakse kogu kasum heategevuseks.

Mängud ja mänguautomaadid pakkujalt: Net Entertainment, Microgaming, Play'n GO,
Saadaval järgmistes keeltes:
Progresseeruvad peavõidud: Jah
Sisse- ja väljamaksed: Saadaval on palju kiireid makseviise
Alustusboonus:
Litsents: Eesti Maksu- ja Tolliamet
Registreeruge ja nautige suurepärast mängu

Kasiino Paf arvustus

PAF on populaarne bränd eelkõige Rootsis, Soomes ja Eestis. Ettevõte asutati 1966. aastal eesmärgiga koguda raha heategevuseks. Mitmesuguste mänguautomaatide seas on ka progresseeruva peavõiduga videomänguautomaadid. Just selles kasiinos võideti kõigi aegade suurim peavõit: Soomest pärit mängija sai veebimänguautomaadil Mega Fortune mängides enneolematu 17,8 miljoni euro suuruse peavõidu.

Selected slot machines in the casino offer

Kasiino Paf uudised ja kampaaniad

  • Võitke kuni 500 € crazy raha!

    Võitke kuni 500 € crazy raha!

    2021-02-24 15:01:29

    Võitke oma osa 1500€ auhinnafondist haaravas Crazy Time mängus kogudes punkte, kui teete panuseid boonusmängu rattal. Minimaalne panus 2€ Pachinko, Cash Hunt või Coin Flip, maanduge sellel on sisenete boonusmängu, mille eest saate = 2 punkti. Mängides 4€ panusega Pachinko, Cash Hunt või Coin Flip, maanduge sellel ja sisenete boonusmängu, mille eest saate = 10 punkti. See pakkumine on saadaval kuni 28.02.2021.

    Registreerugeja nautige suurepärast mängu

Veebisait kasutab kuvatava sisu kvaliteedi paremaks muutmiseks küpsiseid. Saate küpsised oma brauseri sätetes blokeerida. Kasutades meie veebilehte aktsepteerite Küpsiste Poliitikas välja toodud küpsiste kasutamise.

Nõustun