Paf

Erakordne veebikasiino, kus pakutakse laia valikut mänge (mänguautomaadid, lauamängud, pokker, loterii, bingo) ja antakse kogu kasum heategevuseks.

Mängud ja mänguautomaadid pakkujalt: Net Entertainment, Microgaming, Play'n GO,
Saadaval järgmistes keeltes:
Progresseeruvad peavõidud: Jah
Sisse- ja väljamaksed: Saadaval on palju kiireid makseviise
Alustusboonus:
Litsents: Eesti Maksu- ja Tolliamet
Registreeruge ja nautige suurepärast mängu

Kasiino Paf arvustus

PAF on populaarne bränd eelkõige Rootsis, Soomes ja Eestis. Ettevõte asutati 1966. aastal eesmärgiga koguda raha heategevuseks. Mitmesuguste mänguautomaatide seas on ka progresseeruva peavõiduga videomänguautomaadid. Just selles kasiinos võideti kõigi aegade suurim peavõit: Soomest pärit mängija sai veebimänguautomaadil Mega Fortune mängides enneolematu 17,8 miljoni euro suuruse peavõidu.

Selected slot machines in the casino offer

Kasiino Paf uudised ja kampaaniad

  • Võitke osa 40 000 €

    Võitke osa 40 000 €

    2021-05-11 11:59:43

    Kinnitage oma missioonid klikkides nupul “Liitu nüüd“ iga mängu pop-up aknas. Sooritage missioonid võimalikult väheste keerutustega. Skoori parandamiseks võite missioone läbida nii mitu korda, kui soovite. Esimesel korral, kui olete sooritanud kõik missioonid antakse teile unikaalne number. See number tõstetakse esile kõigis neljas mängu edetabelis, et saaksite oma tulemusi paremini jälgida. Pakkumise lõppedes saate oma võidud, kui sisenete uuesti pakkumisel osalenud mängu, võidud kantakse teie mängukontole automaatselt. Pakkumine kehtib kuni 16.5.2021.

    Registreerugeja nautige suurepärast mängu

Veebisait kasutab kuvatava sisu kvaliteedi paremaks muutmiseks küpsiseid. Saate küpsised oma brauseri sätetes blokeerida. Kasutades meie veebilehte aktsepteerite Küpsiste Poliitikas välja toodud küpsiste kasutamise.

Nõustun