Jimi Hendrix
Mängige mänguautomaadi mängu Jimi Hendrix kasiinos Betsafe päris raha eest.
Mängige ja võitke

Muusikaliste legendidega slotimasinad jagavad mängijad kahte leeri: need, kes on sellistest mängudest täielikus vaimustuses ja need, kes neist absoluutselt ei hooli. Meie kuulume kusagile sinna vahele sellepärast läheneme Jimi Hendrix online slotimasinale selge peaga.

Alustuseks võime kirjutada, et mingeid pettumusi ei tekkinud. NETENT suutis muuta suurepärase osa Hendrix’i geniaalsusest selleks virtuaalseks masinaks ja rullikute heliga keerutamisel kostub unikaalne kitarr, mis kindlasti teie meelt lahutab. Ei lähe kaua aega, kui hakkate oma pead sellise kvaliteetse muusika taktis kaasa liigutama.

Naasmine lillelaste ajastusse

NETENT oli ettevaatlik ja vältis olukorda, kus muusika võtaks kogu tähelepanu, seega saate lisaks suurepärastele kitarrisoolodele imetleda loomingulist käsitsi maalitud graafikat, mis peegeldab aega, kui Jimi Hendrix laule kirjutas. Loomulikult peame siinkohal silmas tugevaid viiteid Hipiliikumisele ja lillelastele.

Mängu poolelt rääkides pole samuti midagi puudu. Nagu tavaks on lisatud sellele muusikalisele slotimasinale õiglane kogus boonuseid ja erifunktsioone. See slotimasin on üsna standardne 5 rulliku, 3 rea ja 20 fikseeritud panuseliiniga slotimasin, on loomingulisteks mõteteks loodud originaalne tööriist.

Puudu pole ka Wild sümbol. Just nagu mistahes slotimasinate puhul asendab see puuduolevaid sümboleid võiduliinides ja võib teile tuua originaalse mängustrateegia. See on kena, kuid veelgi huvitavamad on teised slotimasina boonusfunkstioonid.

Originaalsed boonused Hendrix`lt, meistrilt

Alustuseks Purple Haze režiim, on teil vaja keerutada Purple Haze sümbolit vasakult esimesel rullikul. Kui teil see õnnestub, siis tavasümbolid 10, J, Q, K ja A sümbolid täituvad ja muutuvad järgmise sümboliga Wild sümboliteks.

Red Guitar Re-Spin funktsioon on palju keerulisem. Selle aktiveerimiseks on teil vaja rullikule keerutada minimaalselt 4 RED Guitar sümbolit. Kui see juhtub, teevad rullikud veel ühe spinni ja annavad teile võimaluse koostada võidukombinatsioon.

Kõike intrigeerivad kogu valikus on Pick and Click boonus. See aktiveerub, kui rullikutele 3, 4 ja 5 ilmuvad vähemalt 3 Scatter sümbolit. Mängu ekraan muutub seejärel spetsiaalseks ekraaniks, kus klikkides kõlarite sümbolitele paljastab erinevad sümbolid. Kui paljastate 3 identset, saate sellele vastava auhinna.

Selles minimängus saate võita kuni 4 tüüpi auhindu, Rahaline auhind ja 3 tüüpi spinne: The Crosstown Traffic Tasuta Spinnid, Purple Haze Tasuta Spinnid ja Little Wings Tasuta Spinnid.

Kui saate rahalise auhinna, korrutatakse teie originaalpanus suvalise arvuga vahemikus 8 kuni 30. Saate võita päris suuri summasid. Crosstown Traffic Spinnidega saate 6 tasuta spinni. Mängides tasuta kattuvad teatud rullikud täielikult Wild sümbolitega. Võita on nii kergem.

Oleme juba rääkinud Purple Haze ja Purple Haze Tasuta Spinnidest. See on lisafunktsioon, kus saate 6 kuni 12 tasuta spinni, mille ajal sümbolid 10, J, Q, K, ja A muutuvad Wild sümboliteks. Kuid sellel korral 6 ja 12 spinni jooksul ilmuvad Wild sümbolid rullikutele juhuslikult, kus on alati minimaalselt 3 ja maksimaalselt 5 Wild sümbolit.

Proovige Jimi Hendrixi slotimasinat tasuta

Võibolla näeb see esmapilgul välja keeruline ja ebaselge, kuid tegelikult see nii pole. See on lõbus ja kogu mäng ning selle süsteem koos oma suurepärase muusikaga lihtsalt poevad teile naha alla. Siiski soovitame Jimi Hendrixi slotimasinat kõigile isegi neile, kes pole päris algajad. Kui teid tõesti huvitab Jimi Hendrixi slotimasin, proovige seda alustuseks tasuta. Te ei leia parimat moodust sellise keerulise masinaga tutvumiseks. Kõik, mida vajate on õppida ilma riskita, et see teile liiga palju maksma läheb. See on seda väärt. Soovime teile meeldivat mängimist ja kuulamist.

Ettevõtte NetEnt kasiinomängud leiate neist kasiinodest:

SuperCasino Alustusboonus: Mängige ja võitke
Betsafe Alustusboonus: 1000 EUR Mängige ja võitke
OlyBet Alustusboonus: 200 EUR Mängige ja võitke
Optibet Alustusboonus: 1000 EUR Mängige ja võitke
Paf Alustusboonus: Mängige ja võitke

Muusikalised slotid

Muud mänguautomaadid ettevõttelt NetEnt