Buffalo Hunt
Mängige mänguautomaadi mängu Buffalo Hunt kasiinos Betsafe päris raha eest.
Mängige ja võitke
Autor: SYNOT Games
Teema: Loomadega slotimängud
Väljaandmise aeg: Oktoober 2020
Rullikuid: 5 rullikut, 4 rida
Võiduliine: 1024
Tagasimakse mängijale (RTP): 96,06%
Volatiilsus: Kõrge 5/5
Mobiiliversioon: Jah
Teised mängu omadused: Wild sümbol, Scatter sümbol, tasuta spinnid, võidukordajad, progressiivsed Jackpotid, Riski funktsioon, automaatmäng

Jaht on alanud

Põhja-Ameerika on, või õigemini oli üks kõige rikkamaid kontinente seda eriti, mis puudutab metsikut loodust. Majesteetlikud piisonid, lõvid, karud ja ikoonilised julged kotkad tiirutamas üle laiuvate preeriate ja sügavate metsade. Synot Games kutsub teid seikluslikule ekspeditsioonile ja meelierutavale jahile nendes kohtadesse, just nagu Hunter's Spirit, koos Buffalo Hunt online slotimänguga.

Buffalo Hunt on online slotimasin, millel on 5 rullikut ja neli rida. Hämmastavalt saate võidukombinatsioone jahtida kuni 1024 võidureal. Kombinatsioon on võiduliin, mis koosneb vähemalt kolmest identsest sümbolist ja algab esimeselt rullikult vasakult ja jätkub segamatult paremale. Autorid mängisid päris kenasti ka visuaali, muusika heliefektidega. Spinne saadab meeldiv meloodia, mis sisaldab India trumme. Oleme kuulnud midagi sarnast ka Playtechi Buffalo Blitzis. Individuaalsed loomasümbolid (piison, hunt, puuma, karu ja kotkas) ilmuvad eredalt rullikutele ja haaravad teid tegevusse. Kui loom on osa võidukombinatsioonist teeb see häält (möirgamine, huikamine, trampimine, jne).

Boonusabi jahil

Lisaks eelpool mainitud metsikutele loomadele ilmub rullikutele kaks, kolm või neli Indiaani pealikku. Pealik on Wild sümbol ja vajadusel saab see võidukombinatsioonis puuduva sümboli asendada. Lisaks on olemas ka Scatter sümbol milleks on ristatud relvadega kuldmünt. Tänu sellele saate tasuta spinnidega boonusmängu. Saate 8, 15 või 20 tasuta spinni 3, 4 või 5 kuldmündi kuvamise eest. Kui India pealik on kaasatud võidukombinatsioonis kui Wild sümbol tasuta spinnide ajal, korrutatakse võit läbi x2 või x3. Pärast oga võidukombinatsiooni võite Riskida ja kahekordistada oma võitu mitu korda. Kui julgete riskida, klikkige Riski nupul, mis viib teid uuele ekraanile, kus teil tuleb ära arvata pildiga allpool oleva kaardi värvi. Pärast õigesti arvamist võit kahekordistatakse automaatselt, kui arvate valesti jääte võidetud summast ilma.

Buffalo Hunt kasiinodes isegi koos progressiivsete jackpottidega

Mõnedes kasiinodes, kus on Synoti mängud on neile mängudele lisatud ka Synot Progressiivsed Boonusauhinnad. Need progressiivsed jackpotid on jagatud nelja tasemesse. Bronze, Silver, Gold ja Diamond. Nende väärtused kuvatakse rullikute kohal. Mistahes ühe nende jackpottide võitmine on puhtalt juhuslik ja oleneb õnnest. Buffalo Hunt pakub mängijatele kvaliteetset sinu – sellel on nii atraktiivne disain, kui ka boonusfunktsioonid. Oma koha leiavad nii algajad, samuti pisut kogenumad mängijad. Tänu HTML5 tehnoloogiale saab slotimänge mängida kõigil saadaolevatel platvormidel – lauaarvutil, tahvelarvutil ja mobiilil. Proovige ise järele.

Ettevõtte SYNOT Games kasiinomängud leiate neist kasiinodest:

Betsafe Alustusboonus: 1000 EUR Mängige ja võitke
OlyBet Alustusboonus: 200 EUR Mängige ja võitke

Loomadega slotimasinad

Muud mänguautomaadid ettevõttelt SYNOT Games