243 Mexicana
Mängige mänguautomaadi mängu 243 Mexicana kasiinos Betsafe päris raha eest.
Mängige ja võitke
Autor: Synot Games
Teema: Lõbusad slotimasinad, pidulik ja muusikaline teema
Väljalaske kuupäev : Juuli 2020
Rullikuid: 5 rullikut, 3 rida
Võiduliine: 243
Tagasimakse mängijale (RTP): 96,01%
Volatiilsus: 3/5 (keskmine)
Mobiiliversioon: Yes
Teised mängu omadused: Wild sümbol, Scatter sümbol, tasuta spinnid, progressiivsed jackpotid, riski funktsioon, automaatmäng

Päästke pidu valla koos 243 Mexicana slotimasinaga

Uus Synot Games slotimasin 243 Mexicana viib teid meeldivasse Mehhiko maapiirkonda, kus saate sukelduda rõõmsasse muusikasse, tulisesse tantsu ja hea õnne korral heldete võitude osaliseks. Päästke valla tõeline pidu ja nautige suurepärast ja ülevoolavat lõbutsemist.

243 Mexicana online slotimasin on tõesti väga hea. Selle 5 rullikut ja 3 rida on paigutatud keset suurejoonelist Mehhiko lilledega kaunistatud linnatänavat. Animatsioonid on sujuvad ja selged ja meloodia lisab mängule vajalikku särtsu. Nagu mängu nimest võib tuletada on selles 243 võimalust võita. Võidukombinatsioonid peavad algama vasakult esimeselt rullikut ja katkematult paremale kulgema.

Rullikutel olevad sümbolid on joonistatud 3D-s. Põhiliste võidusümbolite seast leiate kaardisümbolid, sombreero, kitarri, kaktuse ja tšillipipra. Kui vaatate maksetabelit, võib see teid üllatada. Nad pakuvad äärmiselt madalaid põhivõite, näiteks on väljamaksed 5 tšillipipra eest kõigest 5 korda teie panus. Siiski mõistavad palju kogenumad mängijad, mida see tähendab. Siin on meie nipp selles slotis võitmiseks - 243 Mexicana maagia seisneb selle boonusfunktsioonides.

Suur sümbol võidab teid enda poole

Jah, lisaks tänavameelelahutusele ja suurejoonelisele ilutulestikule võite sellest slotimängust oodata ka atraktiivseid boonussümboleid. Suurim tõmbenumber 243 Mexicana mängus on kindlasti Suur Sümbol. Mistahes ajal mängus võib rullikutele ilmuda dekoratiivne raam suurusega alates 2x2 kuni 5x3. Pärast pöörlemist ilmub selle sisse üks sümbol, mis laieneb kõigile raamis kuvatud positsioonidele. Sellisel moel võite saada hulga võidukombinatsioone.

Kollane pealuu Wild on wild sümbil, mis asendab vajadusel võiduliinis puuduolevat sümbolit. Sarnaselt FruitiXX puuviljadega slotimasinale võib see moodustada eraldi võidukombinatsioone.

Latern on 243 Mexicana slotimängu Scatter sümbol ja võib premeerida mitme tasuta spinniga. Nende arv oleneb sellest mitu korda latern rullikutele ilmub. Kuvatud laternate arv võrdub saadavate tasuta spinnidega. Maksimaalselt on võimalik saada 15 tasuta spinni. Üheks plussiks tasuta spinnide ajal on asjaolu, et Suur Sümbol aktiveerub iga spinniga vähemalt 2x3 raamiga.

Kui olete riskija naudite ilmselt ka Riski funktsiooni, mis võib teie võidud kahekordistada. See juhtub, kui arvate ära kaardi värvi. Siiski tasub meeles pidada, et vale valiku korral jääte oma võidetud summast ilma.

Mõnedes kasiinodes sisaldavad on Synot Games slotimasinad kasvava populaarsusega Synot Progressiivset Boonust. Loomulikult ei puudu selline 4-tasemeline progressiivne jackpot ka 243 Mexicana slotimängust. Olenemata teie panuse suurusest on teil võimalik võistelda ühes neljast kategooriast: Diamond, Gold, Silver ja Bronze kategooriates (näiteks ka Betsafe online kasiinos).

Mängige 243 Mexicana slotimängu online kasiinos

Tunnete huvi, milline 243 Mexicana online slotimasin päriselt välja näeb? Proovige järele ja usume kindlalt, et see ülevoolav Mehhiko pidu rullikutel parandab vähemalt teie tuju. Saate seda proovida online kasiinos ja nagu teisi slotimasinaidki täiesti tasuta ja riskivabalt Pange oma sombreero pähe ja suunduge Mehhiko tänavatele võitma.

Ettevõtte SYNOT Games kasiinomängud leiate neist kasiinodest:

Betsafe Alustusboonus: 1000 EUR Mängige ja võitke
OlyBet Alustusboonus: 200 EUR Mängige ja võitke

Muusikalised slotid

Muud mänguautomaadid ettevõttelt SYNOT Games