Amazons' Wonders
Mängige mänguautomaadi mängu Amazons' Wonders kasiinos Betsafe päris raha eest.
Mängige ja võitke
Autor: Synot Games
Teema: Seiklus
Väljaandmise kuupäev: Oktoober 2020
Rullikuid: 5 rullikut, 3 rida
Võiduliine: 30
Tagasimakse mängijale (RTP): võib kasiinoti erineda, alates 88.12% kuni 97.95%
Volatiilsus: 2/5 (keskmine-kõrge)
Mobiiliversioon: Jah
Teised mängu omadused: Wild sümbol, Scatter sümbol, tasuta spinnid, võidukordajad, progressiivsed jackpotid, riski funktsioon, automaatmäng

Võida sõdalaste amatsoonide soosing

Kaunis, võrgutav ja ohtlik. Synot Games pakub mängijatele erutavat seiklust, uut online slotimängu Amazon Wonders, kus teile pakuvad seltsi neli sõdalasest amatsooni. Pole vahet, kas teile meeldivad blondid, punapead või hoopis brünetid, sest nad kõik on mängus esindatud. Kas see meenutab teile midagi? Teil oli võimalus kohtuda meie amatsoonidega EGT Amazon`Z Battle slotimängu vihmametsas. Võitke nende soosing ja teid premeeritakse auhindadega.

Amazons' Wonders online slotimasin koosneb 5 rullikust ka 3 reast. Just nagu Path of Valkyrie online slotimängus, saate seadistada endale sobivad võiduliinid. Mängida saab 1, 5, 10, 15, 20, 25 või 30 võiduliiniga. Mängides kehtivad võiduliinid vasakult paremale. Võitmiseks peab kõiki sümboleid olema vähemalt kolm tükki, välja arvatud punaste ja blondide juustega Amatsooni. Nende kahe puhul piisab isegi kahest sümbolist. Väljaarvatud boonussümbol, on blond ja punapäine amatsoon mängus kõige kõrgema väärtusega. Blondi amatsooni sümbol kirvega käes ja punapea vibu ning noolega premeerivad teid 4-, 10-, 20- ja 50-kordse panuse summaha. Mõõgaga brünett ja odaga mustade juustega amatsoon pakuvad teile 8-, 15-, ja 40-kordset võitu. Neid sümboleid komplimenteerivad hiiliv jaaguar ja madalamate auhindadega kaardisümbolid.

Amazons' Wonder graafika on meeldiv ega s´aja teid segadusse. Võidukombinatsiooni moodustamisel hakkavad tegelased liikuma ja amatsoonid oma võitlusvahendeid näitama. Heliefektid täiendavad kenasti kogu mängukogemust ja toovad vihmametsa teemat veelgi rohkem ellu.

Panuse kordajatega tasuta spinnid

Mõnede eranditega, kuid Synot Games boonused on suures osas samad. Sarnaselt online slotimängule 243 Mexicana, sisaldab ka Amazons' Wonders online slotimäng geniaalset kombinatsiooni wild sümbolist, scatter sümbolist ja tasuta spinnidest, mis on seotud panuse kordajaga.

Wild sümboliks on raudrüüs hobune, mis on kõrgeima astmega sümbol. Selle eest saate 1000-korda oma panuse summa. Lisaks asendab see sarnaselt wild sümboliga võidukombinatsioonis puuduolevaid sümboleid.

Scatter sümboliks on kilbiga lõvipea, mis ilmub kolme rulliku keskele (kokku on positsioone 9). Selle rolliks on vajalike tingimuste täitmisel aktiveerida tasuta spinnid. Nende saamiseks tuleb seda sümbolit keerutada vähemalt 7 korda. See rakendub järgmiselt:

  • 7x Scatterit = 7 tasuta spinni + 2x panus
  • 8x Scatterit = 15 tasuta spinni + 5x panus
  • 9x Scatterit = 30 tasuta spinni + 10x panus

Pärast viimase tasuta spinni ära kasutamist, naasete tagasi põhimängu. Kõiki võite on võimalik mitmekordistada mitu korda, kasutades selleks Riski funktsiooni. Sujuvaks mänguelamuseks aktiveerige automaatmäng koos erinevate võimalustega käivitada püsiv ja lõputu keerutamine.

Võimalus võita progressiivne

Amazons' Wonders online slotimasin peidab endas mõnedes kasiinodes ka populaarset Synot Progressiivseid Jackpote Nelja progressiivset taset esindavad sümbolid Diamond, Gold, Silver ja Bronze. Tõenäosust võita tõstavad suuremas panused, kuid igal kvalifitseeruval panusel on realistlik võimalus jackpotivooru käivitamiseks. Jackpottide jooksev saldo kuvatakse otse rullikute kohal.

Amazons' Wonders slotimasin põhineb mütoloogilisel lool. See viib teid avastamata vihmametsadesse, kus valitsevad etteaimamatud Amatsoonide reeglid. Võitke nende soosing ja nad premeerivad teid atraktiivsete auhindadega. Amazons' Wonders on leitav ka betsafe.ee, where you can try it for free to start, even on mobile.

Ettevõtte SYNOT Games kasiinomängud leiate neist kasiinodest:

Betsafe Alustusboonus: 1000 EUR Mängige ja võitke
OlyBet Alustusboonus: 200 EUR Mängige ja võitke

Seikluslikud slotimasinad

Muud mänguautomaadid ettevõttelt SYNOT Games