Blood

Blood


Grisio VIP Clubi hinnang Apollo Games
Autor: Apollo Games
Teema: Hirmutav seikluslik slotimasin
Väljalaske kuupäev: 10/2018
Rullikud: 5 rullikut, 3 rida
Võiduliinid: 5 fikseeritud võiduliini
Tagastus mängijale (RTP): 94,4 %
Volatiilsus: Keskmine
Jackpot: Apollo mängude jackpotte võidakse kasutada
mobiilversioon: jah
Mängu teised omadused: Laienevad Wild sümbolid, mängu kordaja, automaatmäng

Kui Bram Stoker lõi Krahv Dracula, siis tal polnud kindlasti aimugi, millise fenomeni ta oli vallandanud. Sellest ajast saadik on maailm täielikult muutunud, kuid arusaam vampiiridest pole praktiliselt üldse muutunud. Kahvatud, pikad, päeval magavad ning öösel jahti pidavad kiskjad on ikka seal, et painata generatsiooni uusi ja uusi ohvreid. Apollo Gamesi online slott Blood kasutab vampiiri teemast parimat ning serveerib selle lihtsas pakendis värske ja soojana.

Vampiirid, küüslauk ning rist slotimasina rullikutel

AApollo Games ei mõelnud Blood slotti luues väga palju. Atraktiivne graafika, särtsakas mängviis, hea teema, segage ning raputage ning teil on kohene hitt. No, see pole nii roosiline. Erinevalt sarnastest mängudest nagu Dracula, The Vampires, või Blood Suckers tundub Blood slotimasin liiga tavaline, et hoida meie huvi rohkem kui paar tundi. 5 rullikut, 3 rida ning 5 fikseeritud võiduliini.

Visuaalid on head, tunnistame, et graafika on huvitav, kuid meie maitse jaoks liiga staatiline. Me kirjutaksime, et see on mingis mõttes elutu ning vampiiri mängus ei tundu see eriti sobilik. Isegi muusika ja hääled ei paranda seda muljet, kuigi see võib õhtul mängides luua atmosfääri, mis tekitab teil soovi kodus tuled põlema panna. Kogu aja oli meil siiski tunne, et Apollo Games suudab paremat.

Me polnud ka mänguviisist täielikult vaimustuses. See pole halb, aga me leiame, et see on veidi igav ja keskpärane. Ainuke märkimisväärne funktsioon on võidukordaja, mis aktiveeritakse, kui suudate ühe sümboliga värvida mitu rullikut. Kui vasakult esimesel kolmel rullikul on ainult üks sümbol, korrutatakse võit 3 korda, kui 4 rullikut, siis 4 korda ning kui terve mänguväli koosneb ainult ühest sümbolist, siis on kordaja 5 kordne.

Boonuse vaesus

Kõige suurema pettumuse valmistasid aga boonused. 2018. aasta mängus üksainus boonus? Oeh, võtame seda, kui mitte väga head nalja. Wild sümbol on väljal ainuke sõdur, kes püüab au eest võidelda. Õnneks on see laienev Wild. Niipea, kui Wild sümbol kuhugi ilmub, levib see üle ühe rulliku. Samas on see kõigest väike plaaster tõsiasjale, et midagi muud te siit tõesti ei leia.

Proovige kasiinos Blood slotimasinat

Kui peame Bloodi hindama, siis peame olema kriitilisemad, kui kunagi varem. Jah, võiksime kirjutada, et tegemist on slotiga, mis on mõeldud algajatele mängijatele, kes ei satu mitmetest boonustest segadusse või et kasutades automaatmängu funktsiooni on see mõeldud mitmes slotis korraga mängimiseks. Kuid isegi selleks on sellel slotil liiga vähe kujutlusvõimet. Arvatavasti on see tingitud sellest, et oleme harjunud nägema Apollo Gamesilt paremaid mänge. Sellegipoolest on hea mõte Bloodi proovida, saate seda teha ka kasiinos. Saate ise otsustada ning kui teile meeldivad vampiirid, siis võib-olla veedate nende seltskonnas mõne meeldiva hetke.

Ettevõtte Apollo Games kasiinomängud leiate neist kasiinodest:

Betsafe Alustusboonus: 1000 EUR Mängige ja võitke
OlyBet Alustusboonus: 200 EUR Mängige ja võitke

Õudsad slotimasinad

Muud mänguautomaadid ettevõttelt Apollo Games