Blood Suckers II

Blood Suckers II


Grisio VIP Clubi hinnang NetEnt
Mängige mänguautomaadi mängu Blood Suckers II kasiinos Betsafe päris raha eest.
Mängige ja võitke
Autor: Net Entertainment
Teema: Seiklusslotid, vampiiriteemaline
Ilmumise kuupäev: August 2018
Rullikuid: 5 rullikut, 3 rida
Võiduliine: 25
Tagastusprotsent (RTP): 96,94%
Muutlikkus: Madal
Mobiiliversioon: Jah
Teised mängu omadused: Wild sümbol, Scatter sümbol, tasuta spinnid, boonusmäng, võidu kordaja, automaatmäng

Milline pimedus!

Kas teile meeldib hirmu tund ja teil pole pimeduse katte all õudusslottide mängimisega probleeme? Sellisel juhul on järgmine slotimäng just teile. Tume keskkond, mis on täidetud verejanuliste olenditega, mis liiguvad ohtlikult lähedale meie maailmale. Esitleme teile Blood Suckers II online slotimasinat. Kui teil on õnnestunud proovida esimest versiooni, siis juba teate, mida oodata. Suurepärane doos eritust ja hirmu.

NetEnt online slotimasinad kuuluvad graafika ja funktsionaalsuse poolest parimate kasiinomängude hulka. Peame tunnistama, et eelmine versioon ei olnud nii hästi tehtud, kui käesolev. Järg on kindlasti visuaalselt seisukohast samm edasi ning see samm on pikk. Blood Suckers II erineb oma eelkäijast märkimisväärselt. Helid, suurepärane graafika ja kõrge resolutsiooniga animatsioonid annavad mängule hirmuäratava vaibi. Mängu arendajad on sellesse palju aega investeerinud.

Blood Suckers II koosnes 5 rullikust, 3 reast ja 25 võiduliinist ja neid saab ise kohandada. Võidukombinatsioonid peavad algama esimesest vasakust rullikust ja minema segamatult paremale välja. Kui võiduliinil on mitmeid kombinatsioone loetakse ainult kõige suuremat. Siiski, kui teil õnnestub saada enam, kui üks võidukombinatsioon või mitu võiduliini, siis võidud liidetakse.

Muljetavaldavad boonuste võimalused

Enamasti mängijad, kes mängivad boonseis täis mängu leiavad endale lemmiku. Blood Suckers II on neid mitu. Esimeseks on Wild sümbol, mis toimib kui jokker asendades võiduliinis puuduolevaid sümboleid. Sellele lisaks loovad isegi wild sümbolid omaette võidukombinatsioone. Veel üheks boonuseks on Scatter sümbol. Minimaalselt kolme sellise sümboli saamisel aktiveerite 10 tasuta spinniga mängu. Selle tasuta spinnidega mängu ajal võidud kolmekordistatakse.

See kõik pakub palju rohkem erutust ja loomulikult võite boonusmängud võtme leidmisel. Juhul, kui saate Boonus sümbolid kõigile 3 rullikule vasakult, liigute edasi laegaste ja kirstudega boonusmängu. Igaühe all neist on midagi peidus. Selleks võib olla kohene võit või Scatter sümbol, võti või hirmutav deemon. Klikite endale tee läbi laegaste, et avastada nende sisu.

Kohesed võidud lähevad teie kontole, võti viib teid järgmisse kambrisse, kus on suuremad võidud. Kuid kui kohtute deemoniga on boonusmäng läbi ja liigute tagasi rullikute juurde. Teie ülesandeks on mitte ainult saada koheseid võite, vaid ka Scatter sümboleid. Kui saate neid 3 liigute edasi 10 tasuta spinniga boonusmängu. Mida rohkem võtmeid te saate, seda allapoole salakambritesse te liigute. Mängu kõrgemates tasemetes on rohkem deemoneid, kuid ka võidud on kõrgemad. Selles boonuses pole taktikaga midagi teha, on vaja hoopis õnne!

Blood Suckers 2 oli meie jaoks tabav ja soovitame seda

Niipea, kui saime teada, et Blood Suckers esimesel versioonil on järg, me lausa pidime seda proovima. Veetsime piisavalt aega rullikuid keerutades, et seda mängu hinnata. Tulemus on, et Blood Suckers 2 võlus meid mitte ainult graafika ja heliga, vaid selle boonuste mitmekülgsusega, siin-seal me isegi võitsime. Suurepäraselt kvaliteetne töö autoritelt. Soovitame seda hea meelega!

Ettevõtte NetEnt kasiinomängud leiate neist kasiinodest:

SuperCasino Alustusboonus: Mängige ja võitke
Betsafe Alustusboonus: 1000 EUR Mängige ja võitke
OlyBet Alustusboonus: 200 EUR Mängige ja võitke
Optibet Alustusboonus: 1000 EUR Mängige ja võitke
Paf Alustusboonus: Mängige ja võitke

Õudsad slotimasinad

Muud mänguautomaadid ettevõttelt NetEnt