Dracula
Mängige mänguautomaadi mängu Dracula kasiinos Optibet päris raha eest.
Mängige ja võitke
Mängu tüüp videomänguautomaadi mäng
Kuvasuhe 16:9 (laiekraan)
Ketta tüüp keerlevad kettad
Kettad 5 ketast, 4 rida, 40 panuseliini (fikseeritud)
Mängijatele tagastatava raha protsent 96,6%
Minimaalne panus 0,20€
Maksimaalne panus 200€
Mängu funktsioonid tasuta keerutused, Wild-sümboli asendused, sümbolid Stacked Wild, järjestatud sümbolid, nahkhiire funktsioon

Me armastame klassikaliste teoste uusversioone ning Dracula on kindlasti üks nendest. Mänguautomaadile peale vaadates saate kohe aru, et selle tootja on Rootsi suurfirma NetEnt. Mängu audiovisuaalne külg on väga meisterlikult lahendatud ning kui teile meeldivad efektid, ei valmista see teile kindlasti pettumust. NetEnti inspireeris selle mängu arendamisel samanimeline filmiklassikasse kuuluv 1931. a vampiirifilm. Ettevõte hankis stuudiolt Universal Pictures ka kõik vajalikud õigused.

Dracula mäng ise on klassikaline videomänguautomaadi mäng, kus on 5 ketast, 4 rida ja 40 panuseliini. See sisaldab mõistagi tasuta keerutusi (täpsemalt 10 ringi). Lisaks kuuluvad mängu juurde ka Wild-sümbolid, täiendavad sümbolid Stacked Wild ja spetsiaalne nahkhiire funktsioon.

Wild-sümbolid kuvatakse ainult tavamängus ketastel 2 ja 4. Kui teil õnnestub 2. kettale saada täielik Dracula sümbol (täielik sümbol hõlmab 3 välja) ning teil on samal ajal 4. kettal Lady-sümbol, aktiveeritakse tasuta keerutuste boonusmäng ning saate 10 tasuta keerutust. Kui jõuate täiendavate tasuta keerutusteni, muutub Wild-sümbol sümboliks Stacked Wild, mis toimib põhimõtteliselt samamoodi nagu Wild-sümbol, kuid võib keskmisel kettal asendada kuni 3 välja.

Eriline nahkhiire funktsioon aktiveeritakse mängu ajal juhuslikult, kuid ühe keerutuse ajal võib see siiski ilmuda vaid korra. Kui nahkhiire funktsioon on aktiveeritud, kuvatakse nahkhiir, kes asub keerlevate ketaste kohal. Nahkhiir tähistab ketta ülekatet. Sümbolid, mille kohal nahkhiired lõpuks asuvad, muutuvad samasuguseks aktiivseks sümboliks. Tavamängu ajal võidakse kuvada 4–12 nahkhiirt, tasuta keerutuste ajal kuni 20 nahkhiirt.

Mäng on väga lihtne ja arusaadav isegi täiesti algajate jaoks. Dracula mängu leiate kõigist kvaliteetsetest kasiinodest ning meie kasiinos saate seda mängu ka tasuta proovida.

Ettevõtte NetEnt kasiinomängud leiate neist kasiinodest:

SuperCasino Alustusboonus: Mängige ja võitke
Betsafe Alustusboonus: 1000 EUR Mängige ja võitke
OlyBet Alustusboonus: 200 EUR Mängige ja võitke
Optibet Alustusboonus: 1000 EUR Mängige ja võitke
Paf Alustusboonus: Mängige ja võitke

Õudsad slotimasinad

Muud mänguautomaadid ettevõttelt NetEnt