Hell Mania
Mängu tüüp Põnev video slotimasin
Kuvasuhe 16:9 (laiekraan)
Ketta tüüp Keerlevad kettad
Kettad 5 rullikut, 3 rida, 5 panustamisliini
Mängijatele tagastatava raha protsent 96,06 %
Minimaalne panus 0,20 €
Maksimaalne panus 10 €
Maksimaalsed võidud 100 000 €
Mängu funktsioonid Võitude kordaja, Laienev Wild sümbol

Mida peaksime ütlema, kui tegelikkuses pole põrgul inimeste seas just hea reputatsioon, sellepärast kulub hea turundus alati marjaks ära. Selleks lõi saatan ise käed Tšehhi arendajatega ning nende vastastikusest kasulikust koostööst sündis Hell Mania online slotimasin.

On selge juba nimest, et see mäng sisaldab palju sarvilisi, saatanaid, seksikaid deemoneid ning pentagramm lahkub ekraanilt harva. Kui olete piisavalt julge, et Kuradi endaga silma pista on selle slotimasinaga lepingu sõlmimine kindlasti seda väärt.

Kvantiteet SYNOT Mängude moodi

SYNOT Games on hoidnud lati kõrgel ning just nagu teiste Synot slotimasinate puhul, isegi Hell Mania premeerib meid saatanlike visuaalidega. Joonistatud graafika on imeline (laienevaid Wild sümboleidd kauni saatana abilisega võiks vaatama jäädagi) ja helid on samuti põrgulikult head. Neid kahes kategoorias ei Saa Hell Mania kohta midagi halba öelda.

Masin ise on 5 rullikuga ja pakub sageli mängijatele 5 fikseeritud võidupositsiooni. Seda pole palju, kuid kui ridu oleks rohkem poleks meil millegi kallal näägutada. On tehtud pingutusi, et kompenseerida seda suuremate võitude näol ja isegi siis oleks mängus võinud olla rohkem võiduliine.

Võite arvutatakse klassikalisel moel, vasakult paremale ning võidu kombinatsioon peab algama esimeselt rullikult ega tohi katkeda teiste sümbolitega kuni vähemalt vasakult kolmanda rullikuni. Kui ühes võidureas on rohkem võidukombinatsioone, võetakse arvesse vaid suurim võidukombinatsioon. Siiski kui keerutate erinevatel ridadel rohkem võidukombinatsioone, need võidud lisatakse.

Teie vapruse põrgulik test

Mis tüüpi saatanlik slotimasin see oleks, kui see ei valmistaks meid ette kiusatusteks. Hell Mania puhul on tegu klassikalise gamble funktsiooniga. Pärast iga võitu on teil võimalus selle väärtus kahekordistada lihtsat klikkides selleks ettenähtud nupule ja valides õige kaardi värvi. Seejärel genereerib masin juhusliku kaardi ja kui arvasite selle värvi õigesti kahekordistate oma võidud. Kuid kui eksite kaotate kogu raha. Gamble funktsioonil on ka võimalused mitte panustada kõiki oma võite, vaid jagada need kaheks. Sellisel juhul ei ole kaotus nii põletav.

Ilma boonusmänguta, kui saatanliku tvistiga Hell Mania

Te ei leia Hell Mania slotimasinast boonusmängu. Puudu on isegi lemmik sümbol scatter. Faktid slotimasinate kohta moonutavad sageli reaalsust. Autorid on teie jaoks ettevalmistanud saatanliku tvistiga laieneva Wild sümbol. Wild on spetsiaalne sümbol, mis saab võiduliinis asendada ükskõik, millist teist sümbolit. Mängus Hell Mania võib see teha palju rohkematki. Üks Wild sümbol aitab meid võidukombinatsiooniga, see laieneb üle kogu rulliku nagu seksikas sarviline kaunitar ja võib aidata meid täiendavate võiduliinide loomisel. Meile meeldis selline scatteri sümboli asendamine. Soovime näha rohkem saatanlikke abimehi.

Proovige Hell Mania online slotimasinat

Kui soovite mängida Hell Mania online slotimasinat saate seda esmalt meie kodulehel täiesti tasuta proovida. Saage sellest täielikku kasu, leidke parim strateegia ja saatke Saatan tagasi Põrgusse… kuhu ta niikuinii kuulub. Soovime teile edu.

Ettevõtte SYNOT Games kasiinomängud leiate neist kasiinodest:

Betsafe Alustusboonus: 1000 EUR Mängige ja võitke
OlyBet Alustusboonus: 200 EUR Mängige ja võitke

Õudsad slotimasinad

Muud mänguautomaadid ettevõttelt SYNOT Games