Lucky Lady’s Charm Deluxe

Lucky Lady’s Charm Deluxe


Grisio VIP Clubi hinnang Novomatic
Tasuta veebimäng Lucky Lady’s Charm Deluxe
Tasuta mäng ei ole praegu saadaval. Proovige hiljem uuesti või mängige seda saidil Optibet.
Mängige mänguautomaadi mängu Lucky Lady’s Charm Deluxe kasiinos Optibet päris raha eest.
Mängige ja võitke
Mänguautomaadi tüüp videomänguautomaat
Kuvasuhe: 4:3
Kettatüüp: Keerlevad kettad
Kettad 5 ketast, 10 panuseliini
Võidumäär 97%
Miinimumpanus 0,40€
Maksimumpanus 100€
Wild-sümbol Lucky Lady sümbol; seda näidatakse kõikidel väljadel ja see kahekordistab võidud
Võidu mitmekordistamine klassikaline hasartmäng – panustamine punasele või mustale

Novomaticu Lucky Lady’s Charm Deluxe

Lucky Lady’s Charm Deluxe on Novomaticu videomänguautomaat. Sellesse on peidetud tuntud talismanid igalt poolt maailmast. Nagu teisi Novomatic mänguautomaate, nii eristab ka seda automaati võidusummade suurus ja tasuta boonusmängu keerutused. Kui olete ebausklik ja teie keskmine nimi on Õnneseen, siis on mänguautomaat Lucky Lady’s Charm Deluxe just teie jaoks mõeldud.

Veebimänguautomaadil Lucky Lady’s Charm Deluxe on 5 ketast ja 10 võiduliini. Novomaticu esimene versioon oli väga edukas ja Lucky Lady’s Charm sai ikooniliseks mänguks maailma veebikasiinodes ja tavalistes kasiinodes. Sellepärast otsustas Novomatic uuendada graafikat ja lisada ühe võiduliini. Nii sündiski versioon Deluxe. Need mänguautomaadid on lihtsaimad, millel olete kunagi mänginud. Boonusesümbol on selgeltnägija kristallkera, mis käivitab boonusmängu, kus saate kolm sama sümbolit.

Võidukombinatsioonid

Lisaks boonusmängule saate võita kõige suurema auhinna, kui saate ühele võidureale 5 Lucky Lady sümbolit. Selle kombinatsiooniga on võit panusest 900 korda suurem. 5 kristallkera sümboliga on võit panusest 500 korda suurem.

Lucky Lady’s Charm Deluxe’i boonusmäng

Lucky Lady’s Charm Deluxe’i boonusmäng annab teile vähemalt 15 tasuta keerutust ja võit on panusest 3 korda suurem. Boonusmäng algab, kui saate 3 või rohkem kristallkera sümbolit, millega te samuti võidate. Mistahes 5 sümbolit ühel real tasuta keerutuste ajal teevad teist õnneseene. Kui saate boonusmängus ühel real näiteks 5 Lucky Lady sümbolit, on võit panusest erakordselt 2700 korda suurem.

Ja kui saate tasuta keerutuse ajal 3 või rohkem Scatter-sümbolit (kristallkera), annab Lucky Lady’s Charm Deluxe teile veel 15 tasuta keerutust. Sel juhul saate mängida seda veebimänguautomaati tasuta praktiliselt tund aega ja selle käigus ka veel võita. Võimalik on saada kuni 100 tasuta keerutust.

Lucky Lady’s Charm Deluxe’i arvustus

Lucky Lady’s Charm Deluxe on pika ajalooga põnev veebimänguautomaat, aga pidage meeles, et suure võidu jaoks on vaja kannatlikkust. Vahest läheb tasuta keerutuste võitmiseks kuni 200 keerutust. Mänguautomaadid nõuavad suurt õnne ja kui tunnete, et õnn on teie poolt, siis proovige Lucky Lady’s Charm Deluxe’i ja võitke fantastilisi boonusauhindu.

Ettevõtte Novomatic kasiinomängud leiate neist kasiinodest:

SuperCasino Alustusboonus: Mängige ja võitke
OlyBet Alustusboonus: 200 EUR Mängige ja võitke
Optibet Alustusboonus: 1000 EUR Mängige ja võitke

Klassikalised slotimasinad

Muud mänguautomaadid ettevõttelt Novomatic