Mega Joker
Tasuta veebimäng Mega Joker
Tasuta mäng ei ole praegu saadaval. Proovige hiljem uuesti või mängige seda saidil Optibet.
Mängige mänguautomaadi mängu Mega Joker kasiinos Optibet päris raha eest.
Mängige ja võitke
Mänguautomaadi tüüp videomänguautomaat
Kuvasuhe: 4:3
Kettatüüp: Keerlevad kettad
Kettad 5 ketast, 40 panuseliini
Võidumäär 96%
Miinimumpanus 0,01€ x 1 (panuseliini) = 0,01€
Maksimumpanus 2€ x 40 (panuseliini) = 80€
Wild-sümbol jokkerisümbol, mis võib esineda igal kettal
Boonusmäng ei
Võidu mitmekordistamine klassikaline hasartmäng – panustamine punasele või mustale

Novomaticu mänguautomaat Mega Joker

Videomänguautomaadis Mega Joker on 5 ketast, 40 panuseliini ja 96% väljamakse. See on üks Novomaticu tuntumaid mänguautomaate ning sarnaselt mänguautomaatidega Sizzling Hot ja Power Stars on ka see puuviljateemaline. Erinevalt teistest populaarsetest mänguautomaatidest pole sel boonusmängu. See-eest esineb Mega Jokeris aga väga sageli Wild-sümboleid ning võidukombinatsioone on palju.

Mega Joker on väga lihtne, värviline veebimänguautomaat, mille on loonud Novomaticu Austria arendajad ja see sobib eriti hästi amatöörmängijatele ning algajatele. Nimetatud omaduste tõttu võib selle mänguautomaadi leida peaaegu igast maailma tavakasiinost ja samadel põhjustel on see väga levinud ka veebikasiinodes. Puuviljasümbolid annavad mänguautomaadile klassikalise ilme ja jokkerisümbolid lisavad põnevust, kuna nende ilmumine võib kaasa tuua suured võidusummad. Iga veebimänguautomaatide fänn peaks seda automaati oma elu jooksul vähemalt ühe korra proovima.

Mega Jokeri võidusümbolid ja -kombinatsioonid

Mega Jokeri suurim võidukombinatsioon esineb mõistagi siis, kui kõikidel liinidel on 5 jokkerit. Selle tulemusel saate liinile panustatud summa 50-kordselt tagasi. Kui panustate 40 liinile, võite seega ühe keerutusega saada panustatud summa lausa 2000-kordselt tagasi. Muude sümbolite puhul on võidusummad mõistagi väiksemad, kui näiteks sümboli 7 esinemise korral (neid on kaks erinevat – punane ja roheline) võib teie võidusumma olla panusest kuni 400 korda suurem; maasikate ja pirnide korral on maksimaalne võidutegur 240, viinamarjade ja meloni korral aga 160. Kõige vähem tulutoovad on sidruni-, apelsini-, ploomi- ja kirsisümbolid. Nende esinemise korral on maksimaalne võidutegur 100 (eeldusel, et need esinevad kõikide ketaste kõigil 40 panuseliinil).

Selle veebimängu erisümbol on täht. Kui see esineb panuseliinidel viis korda, saate panustatud summa kuni 400-kordselt tagasi. Täpselt sama palju võidaksite ka siis, kui panuseliinidel oleks seitsmete maja.

Boonused ja erifunktsioonid

Mega Joker on tõeliselt lihtne veebimänguautomaat, mis võimaldab raha võita ainult selle 40 panuseliini kaudu. Sellel pole erilisi boonusfunktsioone. Jokkeri- ja tähesümbolid esinevad aga piisavalt sageli selleks, et saaksite võita suuri summasid ning seetõttu pole boonusmängu siin isegi vaja.

Võidu mitmekordistamine

Kui soovite võidusummat mitmekordistada, pakub mänguautomaat funktsiooni „gamble”, mis võimaldab teil punastele ja mustadele värvidele panustades oma võidusumma vähemalt kahekordistada. Me ei soovita aga seda funktsiooni liiga mitu korda järjest kasutada, sest ühe eksimuse korral kaotate kõik.

Ettevõtte Novomatic kasiinomängud leiate neist kasiinodest:

SuperCasino Alustusboonus: Mängige ja võitke
OlyBet Alustusboonus: 200 EUR Mängige ja võitke
Optibet Alustusboonus: 1000 EUR Mängige ja võitke

Klassikalised slotimasinad

Muud mänguautomaadid ettevõttelt Novomatic