Sizzling Hot Deluxe

Sizzling Hot Deluxe


Grisio VIP Clubi hinnang Novomatic
Tasuta veebimäng Sizzling Hot Deluxe
Tasuta mäng ei ole praegu saadaval. Proovige hiljem uuesti või mängige seda saidil Optibet.
Mängige mänguautomaadi mängu Sizzling Hot Deluxe kasiinos Optibet päris raha eest.
Mängige ja võitke
Autor: Novomatic
Tema: Retro slotimasin
Välja antud: 2010
Rullikud: 5 rullikut, 3 rida
Võiduliine: 5
Tagastab mängijale (RTP): 95.66%
Volatiilsus: Keskmine/Madal
Mobiiliversioon: Jah
Muud mängu osad: Scatter sümbol

Online slotimasinate arendajad panevad tavaliselt retro või klassikalise online slotimasina loomisel loomisel rõhku just nostalgiale. Vanemad mängijad meenutavad oma mängimise aegasid, kui polnud veel interneti, seega võivad nad selliseid mänge tunduvalt kauem mängida. Tunnistame, et kuigi me tunneme legendaarset Sizzling Hot slotimasinat hästi, siis kui lülitasime sisse selle Deluxe versiooni ja hakkasime kirjutama seda arvustust, tõe see ka meis esile mõningaid mälestusi.

Mäng teie nostalgilistel tunnetel

See mäng tekitab nostalgiat, te kas tahate seda või mitte. Nostalgia laks on niiöelda “saatanast” ja oleme selle ohvriks langenud. Sizzling Hot Deluxe on raamatunäide traditsioonilisest slotimasinast. Novomatic, kes selle lõi teadis väga hästi, mida nad teinud on ja kuidas tavalist mängijat selle primitiivse masina abil pikaks ajaks kaasa haarata.

Isegi mängu visuaalne pool viitab selle algusaegadele. Lihtne graafika, üksikud värvid ja varajaste 90ndate helid haaravad teid kiiresti mängu. Kui mäletate, kuidas te esimest korda panite münte nurgapubi maagilisse sähvivasse mänguautomaati või kuidas õlleraha võitsite. Need olid hasartmängude algusajad.

Kaasaegsed slotielemendid ja väga vähe boonuseid

Erinevalt nende vanematest mängudest pakub Sizzling Hot paari kaasaegset funktsooni veel. Mängite 5 rullikul, kolme rea ha 5 fikseeritud võiduliiniga. Saate väljamakseid 2 sümboli eest (ainult ühel juhul) ja kuni 5 ühendatud sümboli eest, kus võidukombinatsioon peab algama esimeselt rullikult suunaga vasakule.

Väike boonustevalik on pisut häbiväärne. Pigem boonuse, sest seda on vaid üks – Scatter sümbol. Selle ja teiste sümbolite omavaheline erinevus on asjaolu, et see maksab võidud välja vastavalt võidutabelile isegi siis, kui sümbolid pole võiduliinis omavahel ühenduses. Lihtsalt öeldes on teil vaja lihtsalt 3 tähte, milleks on Scatter ja selle ilmumist mistahes rullikule ja auhind on teine. Sellele kõigele vaatamata meile see väga ei meeldinud, kuigi me mõistame, et retro peaks jääma retroks.

Sizzling Hot Deluxe järeleproovimine on seda väärt

Kindlasti soovitame proovida Sizzling Hot Deluxe mängu ka tasuta. Vahel on see vajalik, et näha kuidas varem mängimine toimus. Te mitte ei hinda ainult tänast slottide mitmekesisust, vaid ka ülalmainitud nostalgiat. Lõppude lõpuks on Novomaticu Sizzling Hot tõeliselt legendaarne slotimasin, mis on inspireerinud paljude sarnaste mängude loomisel.

Ettevõtte Novomatic kasiinomängud leiate neist kasiinodest:

SuperCasino Alustusboonus: Mängige ja võitke
OlyBet Alustusboonus: 200 EUR Mängige ja võitke
Optibet Alustusboonus: 1000 EUR Mängige ja võitke

Klassikalised slotimasinad

Muud mänguautomaadid ettevõttelt Novomatic