Book of Ra Deluxe
Mängige mänguautomaadi mängu Book of Ra Deluxe kasiinos Optibet päris raha eest.
Mängige ja võitke
Mängu tüüp videomänguautomaat
Kuvasuhe 4:3
Ketaste tüüp pöörlevad kettad
Kettad 5 ketast, 10 panuseliini
Võidumäär 94,26%
Miinimumpanus 0,40€
Maksimumpanus 100€
Mängu muud omadused boonusmäng – 10 keerutust, mille jooksul valitud sümbol kandub kõikidele kettal olevatele sümbolitele; Wild-sümbol – kuvatakse kõikidel väljadel ja ketastel

Legendaarne Book of Ra Deluxe Novomaticult

Book of Ra videomänguautomaat on üks maailma kõige menukam ja kahtlemata ka üks kõige kuulsam mänguautomaat. See Novomaticu veebimängude sari, millesse kuuluvad näiteks Sizzling Hot, Lucky Lady Charm ja Power Stars, oli üliedukas. Me ei liialda, kui kutsume neid mänge mänguautomaatide legendideks.

Book of Ra – klassik

Mängijaid, kes pole neis mängudes kunagi õnne proovinud, on ilmselt üsna vähe. Neid on võimalik mängida nii tavakasiinode VLT-mänguautomaatides kui ka veebikasiinodes. Book of Ra veebimängu klassikalises versioonis oli viis ketast ja üheksa panuseliini. Võimalik, et olete seda tavakasiinos näinud. Mängijad said ise valida, kas soovivad panustada korraga ühel, kolmel, viiel, seitsmel või üheksal panuseliinil.

Järgmises versioonis lisati mängu nimele Deluxe (mõnikord kutsutakse seda ka nimega Book of Ra 2). Kui mängu algne versioon sulle meeldis, näed, et uus versioon on meeldivalt tuttavlik. Kuid selles on tehtud ka mõningaid täiustusi, mis teevad mängimise palju nauditavamaks.

Uus Book of Ra Deluxe

Mis on siis muutunud? Sõltub sellest, millist versiooni kasutada. Kõigis versioonides on parem graafika, heli ja kuni kümme võiduliini. Visuaalselt on kõik kaasaegsem ja kenam. Mäng tundub taas värske ja uudne. Teised muudatused olenevad sellest, kus Book of Ra Deluxe'i mängid. Mõnes versioonis võib ketaste arv olla erinev. Mõnikord peidab selle nime taga ennast hoopis nn Book of Ra 6, mängu kuuekettaline versioon.

Kuid mängu sisu jääb põhimõtteliselt samaks. Novomatic läks kindla peale välja ja ei hakanud edukat valemit muutma. Sinu eesmärk on saada ketastel sulle suurima võidu andev sümbolite kombinatsioon. Loomulikult on mängus ka wild- ja scatter-sümbolid. Kui neid ilmub ketastele rohkem kui kolm korda, annavad nad mängijale kasulikke boonuseid.

Suurepärane boonusmäng

Boonusmäng käivitub siis, kui ekraanil on vähemalt kolm Book of Ra sümbolit. Raamat avaneb ja valitakse juhuslik sümbol, millest saab boonussümbol. Ketaste keerutamisel kandub see sümbol kõikidele teistele sümbolitele samal kettal. Kuid olenevalt võidusümboli tüübist on ketaste täitmiseks ja võitmiseks vaja tavaliselt vähemalt 2–3 sümbolit.

Kui teil on õnne, saate boonusmängus igal kettal viis sama sümbolit (need ei pea reas olema). Sellisel juhul on tegu n-ö täismajaga ja Book of Ra Deluxe'i mänguautomaat väljastab teile võidu viie sümboli eest kõigil kümnel liinil.

Veelgi enam – te saate vähemalt kümme korda keerutada ja iga kord on teil võimalus võita täismaja. Just selle helde boonusfunktsiooni tõttu on Book of Ra Deluxe'is võimalik võita nii palju, kuigi mängul ei ole klassikalist suurenevat peavõitu.

Miks võiks Book of Ra Deluxe'i veebis mängida?

Veebis mängimisel on palju eeliseid. Neist suurim on ilmselt see, et veebis on võimalik Book of Ra Deluxe'i mänguautomaati mängida tasuta, ilma registreerimata. Sama kehtib ka teiste veebimänguautomaatide kohta. Mäng on huvitav ka selle poolest, et kuigi veebi- ja tavaversioon tunduvad sarnased, on nendes mängijatele tagastatava raha protsent erinev. Book of Ra Deluxe'i veebiversiooni mängijatele tagastatakse raha 94,26% ulatuses, samas kui tavakasiinodes võidakse see tagastada ka 76% ulatuses. Lisaks on mängijatel internetis võimalik proovida Book of Ra Deluxe’i erinevaid versioone ja leida nii endale sobivaim. Edu kõrberetkel!

Ettevõtte Novomatic kasiinomängud leiate neist kasiinodest:

SuperCasino Alustusboonus: Mängige ja võitke
OlyBet Alustusboonus: 200 EUR Mängige ja võitke
Optibet Alustusboonus: 1000 EUR Mängige ja võitke

Kõrbe slotimasinad

Muud mänguautomaadid ettevõttelt Novomatic