Retro Reels Extreme Heat

Retro Reels Extreme Heat


Grisio VIP Clubi hinnang Microgaming
Mängu tüüp videomänguautomaat
Kuvasuhe 4:3
Ketaste tüüp pöörlevad kettad
Kettad 5 rullikut, 3 rida, 30 panustamisliini
Võidumäär 96,1 %
Miinimumpanus 0,01€
Maksimumpanus 112,50 €
Maksimaalsed võidud põhimängust 46 368,75 €
Maksimaalsed võimalikud võidud sisaldavad boonusmängu 112 275 €
Mängu muud omadused Tasuta spinnid, Wild asendused, uuesti keerutamised

On tore kui elus on pisut vürtsi ja kui teil pole sellest veel villand, siis istuge vähemalt hetkeks maha online slotimasina Retro Reels Extreme Heat. taha. Saate kena rokidoosi ja kui teil on pisut õnne siis on rahul ka teie rahakott.

Retro Kohvikus võitmine

Retro Reels Extreme Heat on online slotimasin, mille teostuse autoriks on Microgaming`u arendajad. Nimes kasutatav sõna “Retro” pole lihtsalt dekoratsioon, sest kuigi slotimasin on üsna uus, on see disainitud 80ndate visuaalidega. Ja mitte ainult graafika, kus te ei leia ühtegi 3D marvelit ega detailide üledoosi. Kena, käsitsi joonistatud ja minimalistlik graafika, mis rahuldab neid, kes on allergilised käesolevatele pastelsete värvidele.

Isegi heli poolest on mäng heade vanade rokihittidega, mis jäädav teil veel pikalt kummitama. Kuid sooviksime näha geeniust, kes otsustas, et muusika mängib vaid siis, kui rullikud keerlevad. Selline otsus on tõesti raskesti mõistetav.

Lihtsad reeglid koos väikeste üllatustega

Aitab visuaalidest, räägime parem mängust endast. Retro Reels Extreme heat on 5-realine oline stotimasin, millel on 30 võiduliini. Need on valitavad, seega otsustate te ise, kui mitme liiniga mängite. Eesmärk nagu tavaliselt on keerutada võidukombinatsioon identsetest sümbolitest ja kui võimalik nii paljudel rullikutel, kui võimalik.

Võidukombinatsioonid kehtivad vasakult paremale. Kui reas on enam võidukombinatsioone, loetakse alati suurim. Juhul kui mitmes reas esineb rohkem võidukombinatsioone, võitude väärtused liidetakse.

Microgaming poolt toodetud slotimasinad teavad mõnikord, kuidas üllatada funktsionaalsusega ja Retro Reels Extreme Heat on täpselt selline. Sellel on erifunktsioon nimega Respin. ehk uuesti keerutamise võimalus. See võimaldab iga keerutuse lõpus teatud rullikuid tasuta uuesti keerutada täitmaks teie võidukombinatsioonist puuduolevaid sümboleid. See oleneb teist, kui mitu rullikut te uuesti keerutada saate. Kuigi see spinn pole tasuta, pole see tasuta spinn, vaid kena täiendus mängule.

Klassikalised nauditavad boonused

Mis puudutab boonuseid, siis Retro Reels Extreme Heat online slotimasin ei kaldu keskmisest kõrvale. Leiate Sümbolid nagu “Wild” ja “Scatter”. Wild sümbol on klassikaline jokker, mis suudab asendada võidureast puuduoleva sümboli ja täita mistahes kombinatsiooni.

Scatter sümbol toob endaga rohkem erutust, sest see loob tasuta spinne. Kui teil õnnestub see saada kolm korda korraga, saate 10 tasuta spinni. Kui saate selle 4 korda korraga, siis saate 5 tasuta spinni ja 5 korraga saamisel, saate 20 tasuta spinni. Mis on veelgi parem, on asjaolu, et tasuta spinnide ajal on kõik teie võidud kahekordsed.

Esmalt proovige Retro Reels Extreme Heat`I tasuta

Kui võtame kokku kõik senise, siis meie otsus on väga positiivne. Nautisime Retro Reels Extreme Heat slotimasinat ja kui poleks seda kohutavat muusika katkemist, mis on otseses seoses rullikute keerlemisega, oleks see peaaegu ideaalne. Proovige Retro Reel Extreme Heat`i tasuta. Saate sellest aimu ilma ise sentigi kulutamata. Kui see hakkab teile meeldima, saate juba luua oma süsteemi ja seda reaalse raha eest mängida. Soovime teile igatahes õnne.

Ettevõtte Microgaming kasiinomängud leiate neist kasiinodest:

SuperCasino Alustusboonus: Mängige ja võitke
Optibet Alustusboonus: 1000 EUR Mängige ja võitke
Paf Alustusboonus: Mängige ja võitke

Retro slotimasinad

Muud mänguautomaadid ettevõttelt Microgaming