Game of Thrones
Mängu tüüp Videomänguautomaadi mäng
Kuvasuhe 16:9 (laiekraan)
Ketta tüüp Keerlevad kettad
Kettad 5 ketast, 3 rida, 15 panuseliini
Mängijatele tagastatava raha protsent 95-96 %
Minimaalne panus 0,20 €
Maksimaalne panus 20 €

Kui olete „Troonide mängu” fänn, saate oma lemmiksarja nüüd nautida mänguautomaadi kujul ja võita ilusaid summasid. See on võimalik tänu Microgamingu ja HBO koostööle.

Litsentsitud mänguautomaadid filmimotiividega

Sageli juhtub, et filmi- või mängulitsentsiga mänguautomaadid pakuvad hämmastavat visuaalset kujundust, kuid neis puudub huvitav sisu, mis hoiaks teid mängu juures. Õnneks pole see nii mänguga Game of Thrones. Microgaming ei jätnud midagi juhuse hooleks. Ärge oodake mängu mitmekesisuse imet. Litsentsitud mängude hulgas on Game of Thrones aga kindlasti keskmisest parem. Selle mängu atmosfäär meelitab teid ligi ega lase teil enam lahkuda.

Veebimänguautomaat Game of Thrones

See on klassikaline 5 ketta ja 3 reaga mänguautomaat, millel on 15 võiduliini. Autorid lisasid mitu mänguvarianti, mis muudavad mängu dünaamilisemaks ja lõbusamaks. Mäng põhineb Wild- ja Scatter-sümbolitel. Wild-sümbol näeb välja nagu „Troonide mängu” logo ja asendab võiduliinil mis tahes muud sümbolit. Scatter-sümbolil on kujutatud kuulsat Raudtrooni ning sellest saab kiiresti teie lemmikikoon. Kui see kuvatakse mänguväljal kaks korda, saate juhusliku valiku alusel ühe neljast rahaboonusest (1, 5, 30 või 300 eurot). Kui kuvatakse vähemalt kolm sellist sümbolit, on teil taas võimalus valida üks neljast boonusepaketist ja saate 8–18 tasuta keerutust. Lisaks on teil võimalus oma võidusumma kuni viiekordistada. Mäng sisaldab ka klassikalist riskimisfunktsiooni, mille abil võite oma võidusumma kahekordistada või kaotada kõik.

Visuaalne kujundus

Kogu mängu visuaalne külg põhineb telesarjal ning hoolt on kantud isegi kõige pisemate detailide eest. Sümbolid on väga detailsed ja hea kujundusega. Kuvatavad sümbolid põhinevad sellel, mis suguvõsale te mängu alguses truudust vandusite. Mänguelamust suurendavad otse sarjast pärinevad stseenid, mis kuvatakse mängu ajal ja mis loovad põnevama mänguõhkkonna. Üldlevinud muusika asemel esitatakse mängu algusest peale taustal sarja originaalset tunnuslaulu.

Hinnang mängule Game of Thrones

Mänguautomaadi versioon sarjast „Troonide mäng” on väga hästi teostatud. See sisaldab arvukalt mänguvariatsioone (võrreldes litsentsitud mängudega). Microgaming läks kindla peale välja – nad teavad, mida nad teevad ja on loonud väga korraliku mängu. Kui olete „Troonide mängu” maailmaga tuttav ja teile meeldivad mänguautomaadid, sobib see mäng just teile.

Ettevõtte Microgaming kasiinomängud leiate neist kasiinodest:

SuperCasino Alustusboonus: Mängige ja võitke
Optibet Alustusboonus: 1000 EUR Mängige ja võitke
Paf Alustusboonus: Mängige ja võitke

Filmiteemalised Videoslotid

Muud mänguautomaadid ettevõttelt Microgaming