Mega Moolah
Mängu tüüp progresseeruva võiduga videomänguautomaat
Kuvasuhe 16:9 (laiekraan)
Ketta tüüp Keerlevad kettad
Kettad 5 ketast, 3 rida, 25 panuseliini
Mängijatele tagastatava raha protsent 96,7 %
Minimaalne panus 0,01 €
Maksimaalne panus 6,25 €
Mängu muud omadused tasuta keerutus, võidu mitmekordistamine, Wild-sümbolid, kuni neli progresseeruvat peavõitu

Mega Moolah on legendaarne Microgamingu mänguautomaat. See 5 ketta ja 25 võiduliiniga mänguautomaat on kõigi progresseeruva võiduga mänguautomaatide võrdkuju. Te küsite miks? Sest isegi võrdlemisi väikesed panused võimaldavad teil võita uskumatult suuri summasid. Mega Moolah mänguautomaat on kantud Guinnessi rekordite raamatusse, kuna sellel on seni saadud mänguautomaatide suurim võit. Õnnelik võitja oli Jon Heywood, kes sai uskumatu väljamakse – peaaegu 17,9 miljonit eurot.

Mis teeb selle mängu niivõrd ainulaadseks? Peamiselt selle lihtsus ja peavõidud. Mängu intuitiivne kujundus tõmbab teid kohe ligi ja köidab kena ning meelelahutusliku graafika abil teie tähelepanu. Tänapäeval on mänguautomaadis Mega Moolah saadaval mitmesugused graafikalahendused, kuid algupärase Mega Moolah’ ketastel kujutati Aafrika safaritelt tuttavaid loomi. Visuaalselt nauditavat koomiksilaadset graafikat täiendab meeldiv taustmuusika, mis sisaldab loodushääli.

Mega Moolah’ peavõidud

Mõistagi pole Mega Moolah’ kena graafika ja helikujundus peamine põhjus, miks miljonid inimesed üle kogu maailma seda mängivad. Mängu üldise populaarsuse võti peitub selle geniaalselt kavandatud peavõitudes. Mänguautomaat ei paku ühte peavõitu nagu konkurendid, vaid nelja peavõitu. Väikseim on MINI, millele järgnevad VÄIKE (tuhanded eurod), SUUR (sajad tuhanded) ja legendaarne MEGA peavõit (miljonid). Juurdepääs suurematele peavõitudele sõltub teie algpanusest.

Võitude põhimõte on väga lihtne. Nii nagu kõigi progresseeruvate peavõitude puhul, kantakse teatud protsent panusest üle ühiste peavõitude sekka, mis hakkavad seejärel võrdlemisi kiiresti kasvama. Mega Moolah’s võib teie panus ühes mängus ulatuda 0,01 eurost 6,25 euroni. Tavalise keerutusega võite võita kuni 225 000 münti. Seda aitavad teil teha ihaldatud Wild- ja Scatter-sümbolid. Wild-sümbol võib võiduliini saavutamiseks asendada ükskõik millise muu sümboli. Kui teil on liinil 2 või enam lõvi, saate ka 750 euro suuruse boonuse. Scatter-sümbol (kujutatud ahvina) annab kuni 15 tasuta keerutust ning lisaks korrutatakse kõik nende keerutustega saadud võidusummad kolmega.

Nagu näete, siis lihtsuses peitub ilu. Kui paluksite meil Mega Moolah’ mänguautomaati ühe sõnaga kirjeldada, oleks see sõna MEELELAHUTUS. Proovige seda ise ja nautige põnevat mängu.

Ettevõtte Microgaming kasiinomängud leiate neist kasiinodest:

SuperCasino Alustusboonus: Mängige ja võitke
Optibet Alustusboonus: 1000 EUR Mängige ja võitke
Paf Alustusboonus: Mängige ja võitke

Loomadega slotimasinad

Muud mänguautomaadid ettevõttelt Microgaming