Microgaming mänguautomaadid

Proovige ettevõtte Microgaming mänguautomaate tasuta

Microgaming on Mani saarel asutatud Briti suurettevõte. Tänu sellele ettevõttele arenes välja veebihasartmängu idee. Miks? 1994. aastal lõi Microgaming esimese veebikasiinotarkvara, mis avas Interneti tohutud võimalused ka mängijate jaoks.

Tänapäeval on Microgaming veebihasartmängude tehnoloogia valdkonnas esirinnas. Ettevõte töötab välja Sportsbooki, pokkeri, bingo ja mitme mängija mängude ning ka mobiilseadmete hasartmängutarkvara. Tänapäeval on Microgamingu peamine äritegevus aga seotud mänguautomaatide ja veebikasiinomängudega. Tänaseks on Microgaming välja töötanud üle 850 mängu ning ettevõtte tarkvara kasutab üle 500 juhtiva kasiino. Selles mõttes on Microgaming kõigist piirkonnas olevatest konkurentidest peajagu üle. Microgamingu käsutuses on rohkesti ressursse ja seetõttu kuulub ettevõttele ka hulk litsentsitud mänguautomaatide sarju (sh Jurassic Park, Game of Thrones), mis tõmbavad ligi ka tavamängureid.

2003. aastast alates on ettevõte käitanud pokkerivõrgustikku, mis on praeguseks omandanud tohutud mõõtmed. Võrgustik toetab kõiki pokkerivariante, sealhulgas variante Texas Hold ’em, Omaha, Omaha Hi/Lo, 7 Card Stud, 5 Card Stud ja 5 Card Draw.

Ettevõtte Microgaming kasiinomängud leiate neist kasiinodest:
SuperCasino Alustusboonus: Mängige ja võitke
Optibet Alustusboonus: 1000 EUR Mängige ja võitke
Paf Alustusboonus: Mängige ja võitke