Betsoft mänguautomaadid

Proovige ettevõtte Betsoft mänguautomaate tasuta

Kindlasti olete juba mõelnud, et milline slotimasinate arendaja toob turule kõige paremaid mänge. Täpse tugevusjärjestuse loomine võib olla pisut keeruline, kuid on kindel, et Besoft kuulub esimese kolme sekka. Betsoft on Euroopa ettevõte, mis arendab online slotimasinaid, samuti ka kasiinode tarkvarasid.

Kuid Betsoft erineb oma konkurentidest mitmel moel. Võibolla on suurimad erinevused seotud selle 3D visuaalide ja lugudega. Esmapilgul ei tundu need kaks asja üldsegi seotud olevat, kuid me räägime endiselt slotimasinatest. Betsoft mängud on 3D animatsioonide kasutamise pioneerid slotimasinates. Loomulikult kasutavad ka teised arendajad oma mängudes 3D graafikat, kuid seni pole keegi küündinud Betsafe tasemele.

Tegelikult väidavad ettevõtte esindajad, et nende mängud on loodud pakkuma mängijatele filmilikku elamust. Ja me võime seda omalt poolt ka kinnitada, nii see tõesti on. Kuid see pole ainult visuaalides. Nende kontseptsioon ja disain on üldiselt erakordsed. Suur enamik nende mängudest on mingi looga – vähemalt lihtsaga. Loomulikult ei peaks ootama midagi murrangulist, kuid on kindlasti meeldiv näha, et Betsofti slotimasinad pole lihtsalt kokkupandud sümbolite graafikaga tavalised slotimasinad.

Mängude lugu ja graafika on täiustatud harukordsete helide ja muusikaga, mis on loodud spetsiaalselt mängudesse sobima. Betsoft asetab sellistele asjadele suurt rõhku. Kui proovite mistahes nende mänge, siis nõustute kindlasti, et nende mängud eristuvad konkurentidest väga kiiresti.

Põhimõtteliselt purjetab Betsoft uuel laineharjal ja on toonud tükikese 21 sajandit ka seni pisut vananenud kasiinotööstusesse. Ettevõte väidab uhkusega, et nende eesmärgiks on saada järgmise viie aastaga kasiinoturu mängude kõige esimeseks varustajaks. Meie omalt poolt olema veendunud, et and on selle eesmärgini teel.