Paf

PAF on populaarne bränd eelkõige Rootsis, Soomes ja Eestis. Ettevõte asutati 1966. aastal eesmärgiga koguda raha heategevuseks. Mitmesuguste mänguautomaatide seas on ka progresseeruva peavõiduga videomänguautomaadid. Just selles kasiinos võideti kõigi aegade suurim peavõit: Soomest pärit mängija sai veebimänguautomaadil Mega Fortune mängides enneolematu 17,8 miljoni euro suuruse peavõidu.

Registreeruge ja nautige suurepärast mängu
Mängud ja mänguautomaadid pakkujalt: Net Entertainment, Microgaming, Play'n GO,
Saadaval järgmistes keeltes:
Progresseeruvad peavõidud: Jah
Sisse- ja väljamaksed: Saadaval on palju kiireid makseviise
Alustusboonus:
Litsents: Eesti Maksu- ja Tolliamet
Ekraanipildid:

Kasiino Paf uudised ja kampaaniad

  • Võida reisipakett Las Vegasesse koos Club Pafiga

    Võida reisipakett Las Vegasesse koos Club Pafiga

    2015-12-02 10:19:11

    Kui meie mängijatelt küsida, kuhu nad sooviksid reisi võita, on vastuseks praktiliselt alati - Las Vegas! 7.-13. aprillini kogub Club Paf taas kord kokku kamba õnnelikke võitjaid ja viib nad Las Vegasesse. Seekord peatume lausa neljatärnihotellis Paris, mis asub otse Stripil! Lisaks mängudele, meelelahutusele, päiksele, väiksele lõbule ja ostlemisele kostitame oma külalisi limusiinituuriga ja käime vaatamas Freemonti tänava valgusshow-d.

    Registreerugeja nautige suurepärast mängu

Veebisait kasutab kuvatava sisu kvaliteedi paremaks muutmiseks küpsiseid. Saate küpsised oma brauseri sätetes blokeerida. Kasutades meie veebilehte aktsepteerite Küpsiste Poliitikas välja toodud küpsiste kasutamise.

Nõustun