Optibet

Mängud ja mänguautomaadid pakkujalt: Microgaming, Net Entertainment, EGT, NYX, Play'n GO, Novomatic,
Saadaval järgmistes keeltes:
Progresseeruvad peavõidud: Jah
Sisse- ja väljamaksed: Saadaval on palju kiireid makseviise
Alustusboonus: 1000 EUR
Litsents: Eesti Maksu- ja Tolliamet
Registreeruge ja nautige suurepärast mängu

Praegused tervitusboonused

Kasuta sissemaksel boonuskoode OPTIBET1, OPTIBET2 , OPTIBET3 oma 3 esimese sissemakseboonuse saamiseks. Boonuseid jagatakse järgnevalt:

 • I sissemakseboonus 100% kuni €500 ulatuses
 • II sissemakseboonus 50% kuni €300 ulatuses
 • III sissemakseboonus 20% kuni €200 ulatuses

Kasiino Optibet arvustus

Litsentsi omavas Optibeti kasiinos on väga lai valik mänguautomaate. Mänguautomaadid on jagatud kolmeks: RED-automaadid – NetEnti mängud, WHITE-automaadid – Microgamingu mänguautomaadid ja viimaks SILVER-automaadid – sealt leiate NexGeni veebimängud ja loomulikult ka menukad Aristocrati mänguautomaadid. Videopokkeri jaoks on eraldi jaotis. Valikusse lisandub pidevalt uusi mänge. Klassikaliste kasiinomängude austajatele on meil ka rulett, blackjack, pokker ja kaks reaalajakasiinot.

Selected slot machines in the casino offer

Kasiino Optibet uudised ja kampaaniad

 • Igapäevane raha tagasimakse kuni 200 €!

  Igapäevane raha tagasimakse kuni 200 €!

  2020-10-20 08:31:17

  Mängige nädala slotimänge ja teenige igapäevaselt 2% raha tagasimakse summas kuni 200€. Saage sellest pakkumisest osa igapäevaselt kuni kampaaniaperioodi lõpuni. Raha tagasimakse kalkuleeritakse 2% kvalifitseeritud mängudes läbimängitud rahasummast. See pakkumine kehtib kuni 31.12.2021. Nautige!

  Registreerugeja nautige suurepärast mängu
 • Sõitke OPTIBET`i lõbusale saarele!

  Sõitke OPTIBET`i lõbusale saarele!

  2020-09-18 07:53:30

  Soovite endale uut BMW X2? Mängige Optibetis, et teenida loosipileteid, mida rohkem pileteid teil on, seda suuremad on võiduvõimalused! Loosipileteid saate teenida kui täidate ära läbimängimisnõuded, mis võivad toodete vahel erineda. Piletite arv ühe mängija kohta pole piiratud. Eripakkumine on saadaval alates 08.09.2020, 00:00-st kuni 29.11.2020, 23:59-ni. Head loosiõnne!

  Registreerugeja nautige suurepärast mängu
 • Playboy mänguautomaat mitmele mängijale on kohal

  Playboy mänguautomaat mitmele mängijale on kohal

  2014-10-27 11:22:50

  Pikkadesse sügisõhtutesse põnevuse lisamiseks saate nüüd proovida populaarse Playboy mänguautomaadi uut ja huvitavat versiooni. Proovige seda uut, mitmele mängijale loodud viie kettaga mänguautomaati.

  Mitmele mängijale mõeldud mänguautomaadid pakuvad meelelahutust uuel tasemel. Neis on koos võimalus mängida veebis, olles mugavalt kodus, ja ühtlasi kohtuda mängijatega reaalses kasiinos. Mitme mängijaga mänguautomaatidel mängides saate oma õnne jagada ka teistega, kes samal mänguautomaadil mängivad. Koos saate avada boonusmänge või mänguautomaadi uusi tasemeid. Samuti on teil võimalus mängijatega suhelda (kui soovite neid suurepärase võidu puhul õnnitleda või öelda mõne krõbedama sõna, kui õnn on teid maha jätnud).

  Proovige näiteks Optibet kasiinos Playboy mänguautomaadi mitmele mängijale mõeldud versiooni.

  Registreerugeja nautige suurepärast mängu

Veebisait kasutab kuvatava sisu kvaliteedi paremaks muutmiseks küpsiseid. Saate küpsised oma brauseri sätetes blokeerida. Kasutades meie veebilehte aktsepteerite Küpsiste Poliitikas välja toodud küpsiste kasutamise.

Nõustun