Crazy fruits
Mängu tüüp veebimänguautomaat
Kuvasuhe 4:3
Ketta tüüp Keerlevad kettad
Kettad 5 ketast, 3 rida, 5 panuseliini (arvestatakse vasakult ja paremalt)
Minimaalne panus 0,10 €
Maksimaalne panus 10 €
Mängu funktsioonid Wild-sümboli asendused, Multiwild (võidukordaja), boonusmäng (Free spins), hasartmäng

Puuviljadega mänguautomaatide fenomeni on raske seletada, aga need tõmbavad mängijaid nagu magnetiga. Ja kuigi veebimängude pakkujad võtavad pidevalt kasutusele uuendusi ja toovad juba niigi suhteliselt küllastunud turule uusi ja funktsioonirikkamaid mänge, on klassikaline puuviljapiltidega mänguautomaat säilitanud oma positsiooni tänase päevani. Sellest annab tunnistust näiteks Kajoti veebimänguautomaat Crazy Fruits.

Tõeline legend Kajotilt klassikaliste mänguautomaatide seas

Esmapilgul ei pruugi Crazy Fruits muude mänguautomaatide seast silma paistagi. Võib-olla on teil isegi raske uskuda, et mängite ühe maailma kõige populaarsema veebimänguautomaadiga. Teile vaatavad vastu tavakasiinodest ja muudest veebimängudest tuttavad klassikalised sümbolid. Aga juba varsti näete, et teil on seda mängides eneselegi ootamatult väga lõbus ja kukkuvad puuviljad toovad teie näole naeratuse. Meie ainus häda on heliefektid, mis mõne aja pärast ehk pisut tüütuks muutuda võivad, eriti jokker. Need lülituvad välja, kui mängu algusest on kulunud viis minutit...

Oma põhimõttelt on Crazy Fruits klassikaline viie väljamakseliiniga mänguautomaat, kust on võimalik võita fantastilisi auhindu. Kuigi võiduliine on ainult viis, on see esmapilgul silma hakkav tõsiasi siiski pisut petlik: nimelt loetakse neid mõlemalt poolt. Meeldiv boonus on ka see, et mängu ajal võib klassiklaine jokker keskmisel kettal asendada muud sümbolid võiduliinidel. Samuti võib teile teisel ja neljandal kettal appi tõtata multijokker. Lisaks muude sümbolite asendamisele kahekordistab see teie võidud!

Crazy Fruitsi boonusmäng

Boonusmängu jõudmiseks on vaja kõigest keskmisel liinil jokker saada. Kui nii juhtub, vahetatakse keskmine ketas jokkeri sümbolitega täidetud ketta vastu ja mängija teenib viis tasuta keerutust.

Loomulikult võite pärast igat võidetud mängu oma õnne veel proovida (panustada punasele/mustale värvile). Mitme järjestikuse vooru jooksul mitmekordistate oma võitu uuesti ja uuesti. Sinine sümbol on eriline boonus ja seda saab kasutada garantiina. Kui see ilmub, garanteeritakse praegune võidusumma ja te ei saa seda kaotada järgnevatel voorudel õnne proovides.

Mängi Crazy Fruitsi tasuta

Ehk on teil raske uskuda, et puuvilja mänguautomaat võiks kunagi teie pilku püüda; ehk arutate isegi praegu endamisi mõtteis, et miks te üldse sellise masina arvustust loete. Aga uskuge meid, kui me ütleme, et Crazy Fruits on eriline ja sellesse mängu on lihtne armuda. Proovige ise järele: mängige Crazy Fruitsi tasuta saidil manguautomaadidonline.ee, registreeruda pole vaja.

Puuviljadega slotid

Muud mänguautomaadid ettevõttelt Kajot Games