Super Joker 40
Autor: Kajot Games
Teema: Retro slotimasinad
Väljalaske kuupäev: Oktoober 2019
Rullikud: 5 rullikut, 4 rida
Võiduliinid: 40
Tagastus mängijale (RTP): 95 %
Volatiilsus: Kõrgem keskmine (4/5)
Mobiilversioon: Jah (Super Joker 40 GO versioon)
Mängu teised omadused: Laienev Wild sümbol, Scatter sümbol, tasuta keerutused, automaatmäng.

Retro slotimasina välimus võib petlik olla

Esmapilgul võib Kajoti Super Joker 40 online slott tunduda nagu vanaaegne klassikaline slott, mis teid üsna ruttu tüütama hakkab ning ei paku pikka meelelahutust. Kuid pange tähele, see pole päris nii. Selles on midagi, mida te kindlasti hindate. Midagi, mis annab teile palju huvitavamaid võite kui klassikaline rullikute keerutamine. Aga käime kõik järjekorras läbi.

Kajot disainis Super Joker 40 slotimasinale 5 rullikut ning 4 rida. Võidukombinatsiooni saamiseks on saadaval kuni 40 võidurida. Need kehtivad ainult ühes suunas, vasakult paremale. Te ei jää millestki ilma, kui teil õnnestub mitmel võiduliinil rohkem võidukombinatsioone keerutada. Kõik võidud liidetakse kokku.

Individuaalsed sümbolid ei hakka uhke graafikaga silma, see on tõesti retro slott. Punase seitsme sümbolid annavad teile kõrgeimad võidud, seejärel BARid, melonid, viinamarjad, ploomid, õunad, sidrunid ja kirsid. Nende väärtusi saab vaadata maksetabelis infole klikkides. Kuigi tava sümbolite väärtused ei ole väga kõrged, on mängu võtmeks boonused.

Super Joker 40 slotimasina võimsad boonusfunktsioonid

Ja nüüd selle "tiraadi" selgitus arvustuse alguses. Jokker ilmub rullikutele Wild sümbolina. See on Wild sümbol ning jokkerina asendab ta võidukombinatsioonis puuduvaid sümboleid. Sellel on slotimasinas veel üks oluline roll. Kui keerutate sama sümboli ühel täisrullikul, muutub see rullik järgmisel keerutamisel Jokkeri rullikuks. Nii et kõigil neljal real on Jokkeri sümbol. Noh, selle tulemuseks on kindlasti mitu võidukombinatsiooni korraga.

Veel üks fantastiline funktsioon on see, et kui peaksite keerutama sama sümbolit sloti kõikides positsioonides, siis võidaksite 500x hetke panuse.

Teine boonus on tähena kujutatud Scatter sümbol. Kui saate neid rullikutele vähemalt kolm korda, aktiveerite 5 tasuta keerutusega boonusmängu. Ning mitte tavalise. Rullikutele 1, 3 ja 5 paigutatakse automaatselt ainult jokkerid. Seega, kui peaksite keerutama teisel ja neljandal rulliku sama kõrgema väärtusega sümboli, ilmub ekraanile ihaldatud “Mega/Big Win”.

Mängige kasiinos Super Joker 40

Modernsete funktsioonidega retro Super Joker 40 slott on meid võlunud. Kas see võlub ka teid? Proovige seda online kasiinos ning vaadake, kas see meeldib teile. Jokkeri sümbol tervel rullikul, seda just väga tihti ei näe.

Retro slotimasinad

Muud mänguautomaadid ettevõttelt Kajot Games