Puuviljadega slotid

Puuviljadega slotid tasuta

Mis teile esimese asjana meenub, kui kuulete sõnu “slotimasin”? Võime kihla vedada, et selleks on lihtne puuviljasümbolitega slotimasin. Puuviljadega slotimasinad on kõige populaarsemad.

Võibolla on asi selles, et kõigile meeldivad puuviljad. Õunad, pirnid, apelsinid, banaanid ja kirsid, miks mitte? Kes suudaks vastu panna mahlastele puuviljadele, mis võivad teile palju raha võita? Puuviljadega slotimasinate populaarsuse põhjuseks võib samuti olla fakt, et tegu oli esimeste retro slotimasinatega, mida armastasid aja veetmiseks kasutada just vanemad mängijad. 99% restoranides ja pubides plinkivatest slotimasinatest oli puuviljade teemalised.

Isegi täna pole puuviljade teemalised slotimasinad oma sarmi kaotanud. Kui vaatate mistahes mängupakkujate valikut, olgu selleks siis suured korporatsioonid nagu Microgaming, NETENT, Playtech või Kajot või väiksed pakkujad, leiate nende valikust kindlasti ka puuviljade teemalisi slotimasinaid.

Teine faktor, mis nende populaarsusele kaasa aitab on asjaolu, et need slotimasinad on ühed lihtsamate killast. Vaatamata sellele, et vanu kolmerealisi slotimasinaid on täna raske leida, on levinumad 5-realised slotimasinad samuti üsna lihtsad. Puuviljadega slotimasinad ei paku mängu põhimõtete omandamiseks just palju boonusmänge, keerulisi reegleid ega pikki kasutusõpetusi. Need on lihtsasti mõistetavad ja mängitavad isegi algajate poolt ja seda on raske üle trumbata.

Mängige puuviljadega slotimasinaid tasuta

Tunnete end nostalgiliselt või soovite lihtsalt lähemalt näha, mida puuviljadega slotimasinad endast kujutavad? Siin saate puuviljadega slotimasinaid tasuta proovida, kui neid nautima hakkate, võite oma õnne ka päris kasiinos proovida.