Flaming Hot
Tasuta veebimäng Flaming Hot
Tasuta mäng ei ole praegu saadaval. Proovige hiljem uuesti või mängige seda saidil Optibet.
Mängige mänguautomaadi mängu Flaming Hot kasiinos Optibet päris raha eest.
Mängige ja võitke
Autor: EGT
Teema: Puuviljadega slotimasinad
Rullikud: 5 rullikut, 4 rida
Võiduliine: 40
Tagasimakse mängijale (RTP): 95,53%
Mobiilne versioon: Jah
Muud mänguomadused: Wild sümbol, Scatter sümbol, progressiivsed jackpotid, riski funktsioon, automaatne mängimine

Midagi vähem kogenumatele mängijatele

EGT arendajad ei tundu olevat Flaming Hot boonusfunktsioonidesse eriliselt panustanud. Teisalt, kogenematud mängijad hindavad seda, sest sellel mängul puuduvad keerulised boonusfunktsioonid, liiga keeruline graafika või pikad animatsioonid. Seega, kui te alles alustate, on järgmised read teie jaoks.

Flaming Hot in puuviljadega slotimasin mis koosneb 5 rullikust, 4 reast ja 40 võiduliinist. Nende arv on fikseeritud. Nagu tavaliselt moodustub võidukombinatsioon vähemalt 3 identsest sümbolist ja alustades esimesest rullikust vasakul ja jätkudes paremale. Kui teil õnnestub saada rohkem võidukombinatsioone mitmetel võiduliinidel, kõik võidud summeeritakse. Kui aga ainult ühel, siis arvestatakse ainult kõrgeima väärtusega. Sümboliteks koosnevad erinevatest puuviljadest – kirsid, virsikud, õunad, viinamarjad, banaanid ja melonid. Neid täiendavad veel kaks mittepuuviljadest sümbolit, mis on samuti kõrgema väärtusega sümbolid – BAR ja Seven.

Nagu juba sissejuhatuses mainisime pole Flaming Hot slotimängus midagi revolutsioonilist, mida te varem näinud poleks. Slotimasinal puudub muusika, individuaalseid rulliku keerutusi saadavad samad heliefektid, mida tunne vanakooli kohtadest, mille nurgas on slotimasinad. Graafika pole samuti midagi erakordset, kuid piisav. Minimalistide jaoks on kõik oma kohal. Ärge oodake ka sloti boonusfunktsioonilt suuri imesid. Wild sümbol keerleb teisel, kolmandal ja neljandal rullikul, ei aidata teil vajaduse korral täita puuduoleva sümboli kohta võidukombinatsioonis. Scatter sümbol on pisut teisel kujul, kui tavaliselt. Kui saate vähemalt kolm seda sümbolit, saate “ainult” kohese võidu. Selle funktsiooniga on üsna levinud saata paar tasuta spinni, kuid mitte selles mängus. Peame seda suureks miinuseks, sest palju võimalusi suuremate võitude saamiseks Flaming Hot slotimasinas pole. Seda hüvitab pisut Gamble (riski) funktsioon, mis võimaldab teil igat võitu kahekordistada. Täpsemalt öeldes on teie eesmärgiks ära arvata peidetud kaardi värv.

Progressiivsete jackpottidega slotimasin

Järjest enam mängijaid otsivad progressiivsete jackpottidega slotimänge. See enamiku Amusnet slottide funktsioon on olemas ka Flaming Hot slotimasinal. 4progessiivse jackpoti väärtused on näidatud ülemisel ribal. Kui rullikutele ilmub Jackpoti kaardi sümbol käivitub jackpot mäng automaatselt. Seejärel on teil vaja leida 3 sama tüüpi kaardi 12 kaardi seast, mis on paigutatud pildiga allapoole. Kui need üles leiate on jackpot teie. Esmapilgul võib see lihtne tunduda, kuid jackpot mängu saamine pole üldse lihtne. Peate toetuma juhusele ja õnnele. Aga mis siis, kui teil on mõlemad need olemas ja te isegi ei tea seda? Teil tule bise järele proovida.

Proovige mängu online kasiinos

Miski ei takista teid kohe Flaming Hot online slotimängu mängimast. Tunneme, et oleme teile andnud kõik vajaliku info enne, kui saate mängimisega peale hakata. Mäng on saadaval ka mobiilse versioonina.

Ettevõtte Amusnet kasiinomängud leiate neist kasiinodest:

SuperCasino Alustusboonus: Mängige ja võitke
Betsafe Alustusboonus: 1000 EUR Mängige ja võitke
OlyBet Alustusboonus: 200 EUR Mängige ja võitke
Optibet Alustusboonus: 1000 EUR Mängige ja võitke

Puuviljadega slotid

Muud mänguautomaadid ettevõttelt Amusnet