Hell Fruits
Mängige mänguautomaadi mängu Hell Fruits kasiinos OlyBet päris raha eest.
Mängige ja võitke
Autor: Synot Games
Teema: Puuvilja slotimasin
Väljalaske kuupäev: Jaanuar 2020
Rullikud: 5 rullikut, 3 rida
Võiduliine: 5
Tagastus mängijale (RTP): 96% (kasiinodes võib määrata teisiti: 88,00% - 98,00%)
Volatiilsus: 3/5 (keskmine)
Mobiilne versioon: Jah
Mängu teised omadused: Wild sümbol, Scatter sümbol, Wild Fireball funktsioon, Riski funktsioon, automaatne mäng

Luciferi põrgu puuvili

Puuvilja teema põrgulikul viisil. Niiviisi võib Synot Gamesi online slotti Hell Fruits kokkuvõtvalt kirjeldada. Nad tõestasid järjekordselt, et isegi klassikalist puuviljateemat on võimalik töödelda nii, et see meeldiks laiemale mängijaskonnale. Sammuti ka neile, kes otsivad rohkem modernsemaid online mänge. Tulge ja vaadake, mida kõike sellel Luciferi valitsetud põrgulikul slotil on pakkuda.

Hell Fruits slotimasinal on saadaval 5 rullikut ning 3 rida. Te otsite võidukombinatsioone, mis maksavad vasakult paremale 5-l fikseeritud võidureal. Rullikutel on esindatud klassikalised puuviljasümbolid, kuid üleüldine disain on modernne. Seda ka tänu 3D animatsioonidele, mis ei ole liiga tähelepanu eemale juhtivad ning mida käsitletakse tõeliselt kunstipäraselt.

Kuidas saada 500-kordne panus

Slotipõrgut täiustavad ka kaks boonussümbolit. See on Wild sümbol ning see asendab jokkerina võidukombinatsioonis puuduvad sümbolid. Lisaks saab see luua eraldi võidukombinatsioone 5-, 10-, 30- ja 200-kordse panuse summaga. Luciferi võrgutavaks käsilaseks on Scatter sümbol, kuid see ei aktiveeri tasuta keerutusi nii nagu Book of spells slotis. Vähemalt 5 Scatter sümbolit annavad kohese võidu, mis on 5, 20 ning 500 korda suurem kui teie panus. Võite kõiki oma võite mitu korda proovida kahekordistada. Gamble (Riski) funktsiooni, mis on Synot Gamesi slottide lahutamatu osa, kasutatakse sellel eesmärgil.

Eriline Wild Fireball funktsioon

Jätsime parima viimaseks. Hell Fruits online sloti keskseks tegelaseks on animeeritud Lucifer, kes jälgib mängu slotimasina vasakul küljel. Te ei pea tema kohaloleku pärast muretsema, otse vastupidi. Teil ei saa mängus küllalt tema abist. See on sellepärast, et mängu suvalisel ajal võib ta siseneda tegevusse ning lisada rullikutele juhusliku arvu Wild sümboleid. Noh, see jääb vahemikku 1-15 Wild sümbolit. Jah, saite õieti aru. Lucifer võib katta terve sloti Wild sümbolitega. See on eriline Wild Fireball funktsioon. Meil õnnestus saada maksimaalselt 10 Wild sümbolit ning võite ilmselt arvata, kui palju on meie hetkejääk mängijakonto aknas kasvanud.

Synot progressiivne boonus

Synot Gamesi viimastel mängudel on samuti populaarne Synot progressiivne boonus. Ning võite Hell Fruits slotil saada ka ühe atraktiivsetest jackpottidest nelja tasemega teemant, kuld, hõbe või pronks. Kahju, et kõikides online kasiinodes pole seda progressiivset boonust kasutusele võetud.

Kui te ei karda laskuda tulisesse põrgusse ning ihaldate modernset puuviljamasinat, siis pole OlyBet online kasiinost kaugemale vaja vaadata, siit leiate Hell Fruit sloti. Mängu saate proovida täiesti tasuta.

Ettevõtte SYNOT Games kasiinomängud leiate neist kasiinodest:

Betsafe Alustusboonus: 1000 EUR Mängige ja võitke
OlyBet Alustusboonus: 200 EUR Mängige ja võitke

Puuviljadega slotid

Muud mänguautomaadid ettevõttelt SYNOT Games