Khepri

Khepri


Grisio VIP Clubi hinnang Leander Games
Mängu tüüp Videomänguautomaadi mäng
Kuvasuhe 16:9 (laiekraan)
Ketta tüüp Keerlevad kettad
Kettad 5 ketast, 243 panuseliini
Mängijatele tagastatava raha protsent 94,95 %
Minimaalne panus 0,30 €
Maksimaalne panus 150 €
Mängu funktsioonid funktsioon free spins, funktsioon Wild substitutions, sümbol Scatter, funktsioon Wild multiplier

Vana-Egiptus on inimesi juba ammustest aegadest lummanud. Arvestades Egiptuse-teemaliste mänguautomaatide suurt arvu, võib öelda, et see lummab ka mängijaid. Paljud mänguautomaaditootjad on valinud selle ajaperioodi oma mängude jaoks. Leander on moega kaasa läinud ja viib meid ajalooradadele oma uusima mänguautomaadiga Khepri – The Eternal God.

Ausalt öeldes ei ole selle mänguautomaadi graafika midagi erilist. Graafika on lihtne, kuigi mitte halb. Kui teile ei meeldi Egiptus, püramiidid ega hieroglüüfid, siis selle mängu välimus teid eriti ei huvita.

Õnneks on mäng ise tunduvalt parem. Khepri on 5 ketta ja 243 võimaliku võidukombinatsiooniga mänguautomaat. See on päris korralik ports võiduvõimalusi, millele lisanduvad erifunktsioonid.

Suurim pluss on sümbol Wandering Wild. Mängus kujutab seda Egiptuse püha mardikas skarabeus. Funktsioon aktiveerub iga kord, kui skarabeus ekraanil peatub. Järgmisel ringil liigub sümbol suvaliselt uude asukohta ja annab tasuta keerutusi. Tasuta saab keerutada seni, kuni skarabeus ekraanilt minema lendab.

Eriti tore on, et kui skarabeus ilmub samasse kohta vähemalt kaks korda, mitmekordistab see võidusumma. Kordistaja mõjutab kõiki selle ringi võidusummasid.

Seda pole just palju, aga niisugust funktsiooni ei esine tihti ja see mänguautomaat lõbustab teid mõnda aega kindlasti. Küll aga soovitame muusika välja lülitada, sest see on päris monotoonne ja võib ajapikku hakata häirima.

Kokkuvõttes võib mänguautomaati Khepri hinnata keskpäraseks. Aga mängida on mugav ja põhifunktsioonide selgeks õppimiseks ei pea pingutama.

Ettevõtte Leander Games kasiinomängud leiate neist kasiinodest:

SuperCasino Alustusboonus: Mängige ja võitke
OlyBet Alustusboonus: 200 EUR Mängige ja võitke

Kõrbe slotimasinad

Muud mänguautomaadid ettevõttelt Leander Games