Ra's Legend
Mängige mänguautomaadi mängu Ra's Legend kasiinos OlyBet päris raha eest.
Mängige ja võitke
Autor: Red Tiger
Teema: Kõrbe slotid
Väljalaske kuupäev: Juuni, 2017
Rullikud: 5 rullikut, 4 rida
Võiduliinid: 40
Tagastus mängijale (RTP): 96,06%
Volatiilsus: Keskmine (3/5)
Mobiilversioon: Jah
Mängu teised omadused: Wild sümbol, Scatter sümbol, korduskeerutused, boonusmäng, võidukordaja, automaatmäng, turborežiim

Võite täis Egiptuse mütoloogia

RA. Vana-Egiptuse mütoloogia päikesejumal. Egiptuse kõrbe slottide teema on online kasiino mänguarendajate seas väga populaarne. See pole üllatav, kuna Vana-Egiptust ümbritseb tänapäevalgi salapärasus ning nende slottide seas paistab üks legend silma- Novamaticu Book of Ra Deluxe slotimasin. Just samal teemal on Red Tigeri mänguarendajad ehitanud veel ühe suurepärase sloti nimega Ra's Legend.

Online slotimasin koosneb 5 rullikust, 4 reast ja 40 fikseeritud võiduliinist. Kombinatsioon on võidukombinatsioon, kui see algab esimesel rullikul vasakult ja jätkub katkematult paremale. Võidureal kehtib ainult suurim võit ning kui võidate mitmel võidureal, liidetakse kõik võidud kokku.

Jumal Ra ei hoia heldusega kokku

Online slott, millel esineb Egiptuse jumal ning millel pole maagiat ega boonusfunktsioone? Ra's Legendi puhul see nii ei ole. See pakub mängijatele laias valikus erinevaid erifunktsioone. Väikese õnne korral võib jumal Ra teid glamuursete auhindade näol rikkustega üle külvata. Vaatame need kõik üle.

Esmalt tuleks ära märkida, et slotis keerlevad klassikalised kaardisümbolid 10, J, Q, K, A ning paar kõrgema väärtusega kullast reliikviat. Kõrgeima väärtusega on Jumal Ra, kes on Wild sümbol ning kes tõestab oma ülekaalu 1x4 suurusega. Kui see ilmub, hõivab see ühe terve rulliku. 5 selle sümboli eest võidate kuni 1200 kordse panuse.

Teised Ra's Legend slotimasina boonused:

  • Jumal Ra tempel - võib nimetada Scatter sümboliks. Selle kolm sümbolit käivitavad boonusmängu, mille käigus libisete pühasse püramiidi. Selles mängus valite kuldsete klotside hulgast ning teenite üha enam panusekordajaid. Mida kõrgemale te püramiidil ronite, seda kõrgemad on võidukordajad. Võite võita kuni 800 kordse panuse.
  • Ratta boonus – järjekordselt võite saada kõrgeid panuse kordajaid. Kui saate slotis vähemalt kolm ratta boonussümbolit, hakkab pöörlema suur kordajatega täidetud ratas.
  • Sacred sümbol – mõnikord võib Ra sümbol mõneks keerutuseks lukustuda ja paigale jääda. Need on korduskeerutused. Selle tulemuseks on mitu järjestikust võitu.
  • Jumala rullikud –Mängu jooksul saab jumal Ra igal ajal valida ühe või mitu rullikut, millel pärast keerutamist ilmuvad ainult kuldsed reliikvia sümbolid. Ning neil, nagu me juba mainisime, on palju kõrgemad väärtused.

Ra's Legend slotil on ka progressiivsed jackpotid

Ra's Legend online slott, nagu ka Laser Fruit, Totem Lightning ning valdav enamus Red Tiger slottidest, sisaldab ka progressiivset jackpoti mängu.

Ra's Legend on online kasiinos ka mobiilversioonis

Ra’s Legend online slotimasin on saadaval ka mobiilversioonis. Leiate selle näiteks olybet online kasiinost. Mõistame, et meie arvustuse põhjal mitme huvitava boonusega sloti kohta võib Ra's Legend tunduda keeruline. Kuid seetõttu soovitame teil seda kõigepealt proovida. Kui olete teda tundma õppinud, võib jumal Ra aarete otsimine alata. Edu!

Ettevõtte Red Tiger kasiinomängud leiate neist kasiinodest:

Betsafe Alustusboonus: 1000 EUR Mängige ja võitke
OlyBet Alustusboonus: 200 EUR Mängige ja võitke

Kõrbe slotimasinad

Muud mänguautomaadid ettevõttelt Red Tiger