Cat Queen
Mängige mänguautomaadi mängu Cat Queen kasiinos OlyBet päris raha eest.
Mängige ja võitke
Mängu tüüp Videomänguautomaadi mäng
Kuvasuhe 4:3
Ketta tüüp Keerlevad kettad
Kettad 5 ketast, 4 rida, 40 panuseliini (fikseeritud)
Mängijatele tagastatava raha protsent 93.6 %
Minimaalne panus 0,01 €
Maksimaalne panus 20 €
Mängu funktsioonid Tasuta spinnid, Wild`ide asendamine, Wild kordaja, õnnemäng

Iidse Egiptuse teemal põhineb rohkem kui paar slotimasinat ja millegi uue ja originaalse leidmine selles valdkonnad on praegu peaaegu võimatu. Seevastu on Playtech selles valdkonnas alati olnud üks julgemaid ettevõtteid – seega otsustasid nad selles temaatikas oma jälje jätta slotimasinaga, mis on pungil egiptuse jumalaid, Vaaraosid, kuningannasid ja püramiide ning kannab nime Cat Queen.

Tõeline ilu, mida näha

Playtech`I slotimasinad ei hoia tavaliselt produktsiooni pealt kokku. Seda on selgelt näha ka Cat Queen slotimasinast, mis pakub väga kauneid visuaalne. Graafika ei ole küll sama detailne, kui Playtech`I litsentsiga mängudel Marveli poolt, siis on see kindlasti üle keskmise ja seda mitte ainult võrdluses teiste Egiptuse teemaliste slotimasinatega. Mängu audio on suurepärane ja need, kes sellele aspektile rohkem rõhku panevad on kindlasti Rahul. Muusika on kena ja eepiline, võiduhelid on meeldivad ja positiivsed.

Ainult põhifunktsioonidega mäng

Selle tuum on klassikaline: 5-rullikut, 4-rida ja 40 võiduliini. Mistahes kaasaegsed funktsioonid ja progressiivsed jackpotid võite kohe unustada. See on oma põhimõtetelt klassikaline slotimasin. Mis puutub teemasse, siis nagu me eelnevalt juba mainisime põhineb see iidsel Egiptusel. Individuaalsed sümbolid esindavad jumalaid nagu Seth, Bastet või Horus – sümbolid, mis on Egiptusega lähedalt seotud, elurist (Ankh), Horus`e silm ja loomulikult Skarabeus. Veel üks oluline sümbol on Vaarao, mis pakub suuremaid võite.

Lisaks klassikalistele sümbolitele võite saada ka Wild sümboli, millel on Cat Queen – võidureas võib see asendada mistahes muud sümbolit välja arvatud Scatter. Scatter`I sümboliks on püramiid ning kui saate neid oma ekraanile kokku 3,4 või 5 tükki, siis käivituvad kauaoodatud tasuta keerutused (boonustena võite kokku saada 30 keerutust) teie rahaline võit oleneb sümbolite arvust rullikul.

Üks selle slotimasina spetsiifiline funktsioon on DOUBLE. Seda saab kasutada iga kord kui võidate ja see võimaldab oma võidu duubeldada. Ainus mida peate tegema, on valima diileri kaardist kõrgema kaardi. See tähendab, et võimalused on 50:50. Siiski soovitame selle funktsiooni kasutamisel ettevaatlikud olla. Peale eespool nimetatu ei paku slotimasin midagi enamat. Üks asi, mis võib väärida mainimist on turbo funktsioon, mis võib teie mängu märkimisväärselt kiirendada (pole saadaval kõigis riikides).

Cat Queen slotimasina kokkuvõte – klassika, mis ei kannata enam, kui põhilist

Kokkuvõte on siinkohal üsna kohmetu. Ühes küljest pakub Playtech`i Cat Queen delailset ja meeldivat mängukeskkonda, milles on suurepärane audio, kuid teisalt ei paku see midagi enamat. Eriti, mis puutub slotimasina boonusfunktsioonidesse. Kuid kui teile meeldivad klassikalised slotimasinad ja hea visuaal, siis võite seda kindlasti proovida. See võib teile isegi meeldima hakata.

Ettevõtte Playtech kasiinomängud leiate neist kasiinodest:

Betsafe Alustusboonus: 1000 EUR Mängige ja võitke
OlyBet Alustusboonus: 200 EUR Mängige ja võitke

Kõrbe slotimasinad

Muud mänguautomaadid ettevõttelt Playtech