Rise of Ra
Tasuta veebimäng Rise of Ra
Tasuta mäng ei ole praegu saadaval. Proovige hiljem uuesti või mängige seda saidil .
Mängu tüüp Videomänguautomaadi mäng
Kuvasuhe 16:9
Ketta tüüp Keerlevad kettad
Kettad 5 rullikut, 3 rida, 15 panuse liini
Mängijatele tagastatava raha protsent 95.97%
Jackpot 10 000
Mängu funktsioonid sümbolite asendamine wild kaaryidega (Wild sümbolid), Scatter Sümbol, tasuta spinnid, kordaja, Riski funktsioon

Igaühes meist on pisut avastusrõõmu ja sellepärast on meile idee seiklema minemisest üsna ahvatlev. Loomulikult ei soovi me päris elus suuri riske võtta. Kuid see tähendab, et oleme virtuaalsete seikluste suhtes palju altimad – isegi ohtlikemate neist. EGT poolt välja töötatud slotimasin Rise of Ra pakub meile võimalust just sellisele seiklusele suunduda. Kõik, mida vajate on raha, mida kulutada ja pisut õnne. Kui Ra jumal annab meile pisutki õnne võime päris lõpuks päris jõukatena lõpetada.

Meeldiv üllatus keskpäraste visuaalide taga

Rise of Ra on 5-rullikuga slotimasin, millel on kolm rida ja 15 fikseeritud võiduliini. EGT ei teinud siinkohal küll midagi uuenduslikku, vaid tegi turvalise panuse aja poolt testitud slotimasina trikkidele. Graafika teid just sõnatuks ei jäta, kuid samas ka ei seda; seda öeldes on ilmne, et inspiratsioon on saadud tuntud Book of Ra mängust. Ilme on fakt, et autorid isegi ei ürita seda varjata. Audio on samuti keskpärane, mida kannatab kuulata isegi pikema perioodi vältel.

Õnneks see, kas slotimasin on hea või mitte oleneb enamast, kui visuaalidest ja Rise of Ra on selle heaks näiteks. Seda mängides on trumpkaardid hästi näha. Loomulikult seisneb see kõige lihtsamates põhitõdedes.

Boonused kui vanadel headel päevadel

Võidud on iseenesest väga head, kui boonusmängudaitavad teil neid veelgi tõtsa. Lihtsalt ärge oodake palju originaalseid ideesid. Boonused põhinevad enamasti tavalisel Wild ja Scatter sümbolitel.

Wild sümbol võib teile püüda võidu isegi siis, kui teil ei õnnestu saata võiduliini. Seda sellepärast, et see toimib kui wild kaart, mis saab asendada mistahes teist sümbolit (välja arvatud scatterit), mis tähendab, et kaotus on võimalik jackpotiks ümber pöörata. Lisaks duubeldab see summa, mille moodustuvast võiduliinis võidate.

Teine boonus – Scatter sümbol – on samuti eeliste poolest silmapaistev. See võimaldab teil saada 15 tasuta spinni. Siiski selle saamiseks peab see mänguväljale vähemalt 3 korda ilmuma. Veelgi enam, Scatter sümbol pakub võitusid põhinedes lauavõidule just nagu iga teine sümbol. Tasuta spinnide režiimis suurendab see kordajat kuni x3, seega on mistahes võit meeldiv summa. Samuti on meeldiv, et saate tasuta spinne juurde isegi tasuta spinnide režiimis.

Kui soovite veelgi rohkem võita, võite oma õnne testida Riski funktsiooniga. Tee oma võidu kahekordistamiseni on lihtne. Arvake ära järgmise kaardi väärtus. Kui pidage meeles, et kui arvate valesti kaotate kõik selle, mida panustasite.

Proovige mängu Rise of Ra riskivabalt

Soovitame mängu Rise of Ra neile, kes on konservatiivsemad või armastavad klassikalisi solotimasinaid. Ärge sellest palvju loovust oodake. Siiski pakub mäng hea taset ja suudab teie tuju aeg-ajalt paar tundi üleval hoida. Seda kõike arvesse mõttes soovitame Ride of Ra mängu eelnevalt tasuta proovida.

Ettevõtte Amusnet kasiinomängud leiate neist kasiinodest:

SuperCasino Alustusboonus: Mängige ja võitke
Betsafe Alustusboonus: 1000 EUR Mängige ja võitke
OlyBet Alustusboonus: 200 EUR Mängige ja võitke
Optibet Alustusboonus: 1000 EUR Mängige ja võitke

Kõrbe slotimasinad

Muud mänguautomaadid ettevõttelt Amusnet