Desert Treasure
Mängige mänguautomaadi mängu Desert Treasure kasiinos OlyBet päris raha eest.
Mängige ja võitke
Mängu tüüp Videomänguautomaadi mäng
Kuvasuhe 4:3
Ketta tüüp Keerlevad kettad
Rullikud 5 rullikut, 20 panustamisliini
Mängijatele tagastatava raha protsent 97 %
Minimaalne panus €0.01
Maksimaalne panus €5
Mängu funktsioonid Tasuta keerutused, Wild asendused, scatter sümbol, 3x Wild kordaja, click me boonus

Kõrbe teemalisi slotimasinaid on juba mitmeid. See tähendab, et Desert Treasure on mängijate tähelepanu püüdmisel keeruline positsioon juba algusest peale, veelgi enam, me pole veendunud, et sellel oleks palju pakkuda. Kuid alustagem algusest.

Kui teile pakub põnevust Araabia Lawrence`i lugu, siis on Desert Treasure just midagi sellist, mis võiks teile meeldida, kuigi peame üles tunnistama, et meie jaoks on kasiinodes juba liiga palju “liiva”. Mängu on disaininud Playtech, ja isegi nende enda portfoolio sisaldab juba piisavalt sama temaatikaga mänge.

Slotimasin vanadest aegadest

Desert Treasure on interneti slotimasin, millel on viis rullikut ja 20 võiduliini. Sellest on möödas juba mõned aastad, kui seda esmakordselt avalikkusele tutvustati, mängu visuaalid näevad aegunud välja. Vaatamata sellele, et graafika on varieeruv on selge, et slotimasina hiilgeajad on läbi ja selle helid on väga lihtsad. Puudub igasugune muusika.

Rullikute pildid kannavad kõrbeseikluse motiive, mille valisite välja juba mängu alguses. Alamastme sümbolid on esindatud erineva Egiptuse faunaga, samas kui ülemastme sümbolid sisaldavad näiteks oaasi, kaamelit või ühesilmset kõrbekauplejat.

Traditsionaalsed eriboonused

Lisaks tavapärastele sümbolitele, pakub mäng ka spetsiaalseid. Klassikalist wild bonus is represented esindab kuningkobra, mis saab asendada mistahes muu võiduliini sümboli (välja arvatud scatter ja boonus). Kui liin sisaldab 2 või enamat nendest sümbolitest saate lisaks oma võitudele helge boonuse.

Scatter sümbolit esindab mustajuukseline printsess. Scatter võidud korrutatakse läbi kogupanusega ja lisatakse liinidest saadud võitudele. Kui ekraan sisaldab 3 või enamat scatter sümbolit samal ajal, saate lisaks 10 tasuta keerutust. Lisaks boonusele korrutatakse iga tasuta keerutuste võit läbi kolmega.

Veelgi enam, niiöelda Boonus on tõeliselt eriline. Sellepärast esindab seda sümbolit kaart ja kui teil on neid sümboleid rullikutel, mistahes aktiivsetel võiduliinidel 3 kuni 5, algab boonusring. Kõrbekaupleja pakub teile valikut erinevatest aaretest ja see, millised ja mis väärtusega te need valite on vaid teie enda teha.

Hinnang Desert Treasure slotimasinale

See ongi kõik. Pisut vähe? Liiga palju? Meie ütleks, et olukord on endine. Kuid kui teil on isu kiire ja lihtsa tähelepanu kõrvaletõmbaja järele võite rahule jääda. Võime soovitada Desert Treasure slotimasinat neile, kes ei huvitu keerulisematest mängudest, vaid soovivad mängida midagi kiiret ja lihtsat. Kui olete kõrbe temaatika fänn, siis on see teie jaoks kindlasti õige valik. Ülejäänud meist lähevad ja mängivad ilmselt midagi muud.

Ettevõtte Playtech kasiinomängud leiate neist kasiinodest:

Betsafe Alustusboonus: 1000 EUR Mängige ja võitke
OlyBet Alustusboonus: 200 EUR Mängige ja võitke

Kõrbe slotimasinad

Muud mänguautomaadid ettevõttelt Playtech