Pirate Adventures

Pirate Adventures


Grisio VIP Clubi hinnang e-gaming
Autor: E-Gaming
Teema: Seikluslik slotimasin
Rullikuid: 5 rullikut, 3 rida
Võiduliine: 20
Tagasimakse mängijale (RTP): 95 - 97%
Mobiiliversioon: Jah
Muud omadused: Wild sümbol, Scatter sümbol, tasuta spinnid, autoplay funktsioon

Pange end piraadiseikluseks valmis

Piraaditemaatika on ülimalt populaarne žanr. Filmid, muinasjutud, mängud – kõigis neid kategooriates on piraadid esindatud. Online slotimasinad pole siinkohal mingiks erandiks. Olete kindlasti sattunud lugema meie arvustusi piraadimängude kohta nagu Ghost Pirates, Piggy Pirates või Pirates´ Plenty. Seega ootame ise ka huviga, mida toob järgmine piraaditeemaline slotimasin, mille nimeks on seekord Pirate Adventures ja arendajaks E-Gaming.

See ettevõte toodab enamasti mänge, mis on selged ning lihtsa mänguviisiga, kõik eelpool mainitu leiab kinnitus ka selle mängu puhul. Pirate Adventures mäng koosneb 5 rullikust, 3 reast ja 20 võiduliinist, kus nagu enamikes teistes mängudeski kulgevad võidukombinatsioonid vasakult paremale ja välja makstakse vaid kõrgeima maksumusega võiduliin.

Mis puutub individuaalsetesse sümbolitesse, siis need on jagatud kahte kategooriasse. Esimene koosneb kaardi sümbolitest alustades 9-st ja lõppedes Ässaga. Teine grupp koosneb piraadisümbolitest, milleks on kahur, aardekirst, piraadilaev, piraat ja kaks boonusssümbolit: pealuu ja kompass. Pirate Adventure slotimasinal on ka populaarne 'Auto Start' nupp, mida saab kasutada automaatrežiimi käivitamiseks.

Must vs. Punane?

Mängu jooksul võite kohata kahte boonussümbolit. Kui ütleme, et see on tegu on klassikaga, siis te ilmselt juba teate, et mõtleme Wild ja Scatter sümboleid. Nagu juba eelpool mainisime näete pealuu kujulist wild sümbolit. Need sümbolid asendavad kõiki teisi sümboleid (välja arvatud scatteri), mis on mängu võiduliinist puudus. Lisaks kahekordistab iga võiduliinis olev wild sümbol võidusummat.

Scatter sümboliks on kompass, millele on kirjutatud sõna “BONUS”, märkate seda kindlasti. See ilmub ainult teisele, kolmandale ja neljandale rullikule. Kui saate selle sümboli kõigile kolmele rullikule aktiveerite boonusmängu eelse funktsiooni. Liikuge merele, et vaadata musta lipulaeva lahingut punase lipulaeva vastu. Võitnud laev määrab ära saadava boonuse tüübi. Kui võidab must lipulaev antakse teile 10 täiesti tasuta “Sticky” boonus spinni. Lisaks, kui boonuskeerutuste ajal moodustuvad mistahes võidukombinatsioonid, jäävad võidusümbolid oma positsioonidele ja teiste sümbolitega rullikuid keerutatakse uuesti. See tähendab, et teie võimalikud võidukombinatsioonid laienevad veelgi või tekib uusi. Kui laevade vahelise duelli võidab punane lipulaev saate “Extra Win” boonusmängus 10 tasuta spinni. Selle mängu eel valitakse juhuslikult üks neljast suurima väärtusega sümbolist, mis hakkab toimima, kui “Extra Winning” sümbol. See aitab teil võita võimaldades paigutada täiendavaid sümboleid mööda võiduliini üksteisest nii kaugele, kui võimalik. Lihtsalt öeldes - võidukombinatsiooni moodustamiseks ei pea see olema otse teise sümboli kõrval, nagu klassikalise mängu mängimisel. Siiski, peame rääkima midagi scatter sümbolite kohta – neid on üsna raske saada. Nägime palju vaeva, et saada kolm scatter sümbolit, kuid lõpuks õnnestus meil boonusmängus isegi paar head võitu saada.

Proovige Pirate Adventure piraadiklassika slotimängu kasiinos

Pirate Adventures slotimasin ei kaldunud kõrvale E-gaming`u tavalisest suunast, nautisime selle lõõgastavat mänguviisi. Proovige seda slotimängu online kasiinos ja näete, et kõigest paari spinniga on teil selle mängu funktsioonid selged, lõõgastuste mängides ja hea õnne korral on teil isegi võimalik võita.

Seikluslikud slotimasinad

Muud mänguautomaadid ettevõttelt e-gaming