Gonzo’s Quest

Gonzo’s Quest


Grisio VIP Clubi hinnang NetEnt
Mängige mänguautomaadi mängu Gonzo’s Quest kasiinos Betsafe päris raha eest.
Mängige ja võitke
Mängu tüüp videomänguautomaadi mäng
Kuvasuhe 16:9 (laiekraan)
Ketta tüüp Kukkuvad kivid
Kettad 5 rullikut, 3 rida, 20 panuse liini
Mängijatele tagastatava raha protsent 96%
Minimaalne panus 0,20 €
Maksimaalne panus 50 €
Mängu funktsioonid Laskuv Mängusüsteem, Tasuta Vabalangemised, Tasuta Spinnid, Kordaja

Võime arvatavasti kõik nõustuda, et enamikel slotimasinatel pole just palju pakkuda. Sellepärast hindame mänge, mis toovad endaga vähemalt mingi loo, arenenud graafika või uue mängumehhanismi. Selles osas on Gomzo`s Quest revolutsiooniline slotimasin. Isegi kogenud mängijad võivad nautida uusi funktsioone, millest teised slotimasinad vaid und võivad näha.

Siiski pole Gonzo`s Quest slotimasin kaugeltki uus, see on olnud turul juba 2010 aastast. Isegi täna näeb see parem välja, kui 95% slotimasinatest ja seda peetakse õigustatult üheks kõige populaarsemaks slotimasinaks, mis iial loodud. NETENT, mis mängu eest vastutab, tegi tõeliselt head tööd ja on kiidetud nii kasiinode, kui mängijate poolt.

Suurepärane online slotimasin Gonzo’s Quest

Nagu me juba mainisime meeldivad meile looga mängud. Gonzo`s Questi lugu on üsna lihtne. Vallutaja Gonzo, mille loomiseks on inspiratsiooni ammutatud Gonzalo Pizzaro ajaloolisest tegelasest, reisib lootuses avastada sügaval metsas elava salajase tsivilisatsiooni aare. Kohtume kangelasega hetkel, kui ta on saanud kätte aardekaardi ja siseneb vihmametsa. See, kas tal õnnestub aare leida, oleneb ainult teist.

Siiski on see graafika, mis teid sellesse mängu armuma paneb. Ilus graafika, imelised helid ja tõeliselt originaalne mängumehhaanika. Armute kindlasti mängu detailidesse, näiteks et Gonzo pole lihtsalt staatiline pilt taustal, vaid reageerib alati sellele, kuidas teil mängus läheb.

Originaalne mänguelamus Gonzo’s Quest slotimasinal

Mäng ise on tõeliselt revolutsioonile. Gonzo on standard 5- rullikuga slotimasin, millel on vähemalt 20 panuseliini, isegi nende liinideks kutsumine pole tegelikult päris täpne. Selles mängus on rullikute asemel kukkuvad kivid. NETENT tutvustas enda revolutsioonilist laviiniga mängusüsteemi just Gonzo mängus. Mida see tähendab? See on lihtne, kui teil õnnestub luua võidukombinatsioon, annab mäng teile võidu ja võitnud kivid kaovad. Nende kohal olevad kivid kukuvad lihtsalt alla, nii saate ühe ringiga rohkem raha võita. See sarnaneb populaarsele mängule Tetris.

Veel üks selle “uue” mängukombinatsiooni eelis on see, et pärast kivide kadumist suureneb ka võidukordaja. Kordajal on põhimängus 4 taset (x1, x2, x3, x5). Selle käesolev väärtus kuvatakse teie ekraani ülemises paremas servas. Klassikalise mängu ajal võib teie kordaja ulatuda kuni 5X originaalpanust.

Gonzo`s Quest boonusmängu tasuta vabalangemised

Gonzo’s Quest pakub boonusmängu nimega “Free Falls”. See aktiveerub, kui teil õnnestub luua võidukombinatsioon vastavate rullikute kolmest kuldsest sümbolist. Pärast Tasuta langemiste aktiveerumist, saate 10 tasuta spinni. Mis veelgi tähtsam, suureneb ka kordaja, sellel on jälle 4 taset ja kõrgeim neist korrutab teie algpanuse 15-ga.

Tasuta langemiste voorus ei saa te oma panust muuta ja mängite alati sama panusega, mille tegite enne boonusringi saamist.

Mängige Gonzo’s Questi tasuta

Kui soovite esmalt Gonzo`s Quest mängu tundma õppida ja endale mängureeglid selgeks teha, võite proovida Gonzo`s Quest slotimasinat tasuta. Lihtsalt valige tasuta mänguvõimalus ja saategi õnne proovida. Teil pole kõiki täismängu funktsioone, näiteks mängu ajalugu. See ei tohiks siiski teie mänguelamust segada.

Ettevõtte NetEnt kasiinomängud leiate neist kasiinodest:

SuperCasino Alustusboonus: Mängige ja võitke
Betsafe Alustusboonus: 1000 EUR Mängige ja võitke
OlyBet Alustusboonus: 200 EUR Mängige ja võitke
Optibet Alustusboonus: 1000 EUR Mängige ja võitke
Paf Alustusboonus: Mängige ja võitke

Seikluslikud slotimasinad

Muud mänguautomaadid ettevõttelt NetEnt