e-gaming mänguautomaadid

Proovige ettevõtte e-gaming mänguautomaate tasuta

E-gaming on väga hea näide sellest, et isegi Kesk-Euroopas on võimalik luua globaalse ulatusega ettevõtteid. E-gaming ettevõtte võib asuda Prahas, kuid omab siiski ülemaailmset ulatust. See firma sisenes hasartmängude turule 2005. aastal ja on täna üks Tšehhi turu kõige tugevamaid mängijaid. Nad pakuvad edukalt oma teenuseid ja tooteid erinevates riikides. Lisaks on nad tipus ka Slovakkias, Hispaanias, Rumeenias, Makedoonias, Belgias, Serbias ja Ladina-Ameerika riikides – Mehhiko, Panama ja Kolumbia.

E-gaming alustalaks on nende ettevõttesiseselt välja töötatud Multi-Lotto serveripõhine (SBG) süsteem. Kaasaegne, usaldusväärne ja turvaline süsteem on täielikult integreeritud tänapäevaste arenenud tehnoloogiatega. See võimaldab mängijatel nautida kõiki online mängimise eeliseid isegi päris kasiino tubades ja kasiinodes. Toetatakse samaaegset mitmikmängu ja integreeritud on progressiivsed jackpotid. Loomulikult on teil kohene juurdepääs igale nende portfoolio mängule. Samuti on olemas videoslotid, kaardimängud, populaarne videopokker ja AWP.

E-gaming on loomulikult on ka liitunud trendiga, et kasiinod ja mänguruumid on kolinud interneti ja loonud oma enda online mängusüsteemi. Nende SBG Multi-Lotto süsteemiga hasartmängude platvorm on olnud töös alates 2015 aasta algusest

Kuid asi pole vaid kasiinosüsteemis. Ettevõte pakub online platvormile ka enda sisemiselt väljatöötatud mänge (peamiselt online slotte). Need on leitavad juhtivatest kasiinodest üle kogu Euroopa, samuti Aasias ja Lõuna-Ameerikas. Mängud, millest ei tasu kindlasti ilma jääda ja mida päriselt soovitame proovida on After Dark, Nightmare Squad ja Pirate Adventures.

E-gaming on üks kaasaegne ettevõte, kus hinnatakse innovatsiooni. Loodame peagi nende erutavaid mänge järjest rohkematesse kasiinodesse lisada.