Pirates’ Plenty
Autor: Red Tiger
Teema: Seikluslik slotimasin
Välja andmise kuupäev: Veebruar 2019
Rullikuid: 5/6 rullikut, 3 rida
Võiduliine: 20 fikseeritud võiduliini
Tagasimakse mängijale (RTP): 96,12%
Volatiilsus: Suurem
Mobiiliversioon: Jah
Teised mängu omadused: Wild sümbol, Scatter sümbol, tasuta spinnid, võidu kordaja, boonuse minimäng, turbo režiim, automaatmäng

Piraadiaarded Red Tiger`lt

Kas mäletate meie arvustust Corsair Queen online slotimasinale? Oleme ülistanud seda Synot Games piraaditeemalist slotimasinat ja nüüd oleme leidnud midagi veel paremat. The Pirates‘ Plenty slotimasin tõesti hämmastas meid. Selle autoriks on ettevõte Red Tiger, kelle portfoolios on veel huvitavaid mänge.

Kui me mängisime Pirates’ Plenty slotimasinal ei saanud me tegelikult aru, kui palju aega seal kulutasime. Selle ideaalne graafika, muusika ja funktsioonid haarasid meid kohe endaga. Kiidame selle slotimasina autorit.

Tee slotimasina 6 rullik lukust lahti

Pirates’ Plenty koosneb 5 rullikust 3 reast ja 20 fikseeritud võiduliinist. Oma seikluse käigus on teil võimalik laiendada seda slotimängu kuni 6 rullikuni. Mängides kogute kaartide sümboleid ja liigutate oma paati aaretesaarele lähemale. Kui jõuate selleni avab see kuuenda slotimasina rulliku. Mängides 6 rullikuga ilmuvad tühjadest pudelitest rullikutele, kolmekordsed Wild sümbolid. Need kolmekordsed sümbolid võivad sisaldada võidukordajaid – x2, x3 , and x5.

Wild sümbol on jokker, mis asendab võiduliinides sümboleid ja on väga lustakas. See ilmub rullikutele juhuslikult ja kui see juhtub kogub see kõik madala väärtusega sümbolid kokku ja asendab need palju väärtuslikumatega. See võib viia suuremate võitude võitmiseni.

Ava boonusmängus kõik 3 aardekirstu

Nüüd tuleb parim osa. Rullikutel on ka Scatter sümbol, mida kutsutakse “ookeani spinninguks”. Kui saate neid kolm tükki aktiveerite 10 tasuta spinniga boonusmängu. Selle mängu ajal ilmub rullikutele kuldse võtmega vana piraadi vaim ja kolm aardekirstu. Saate kas veel rohkem spinne või muutuvad tavasümbolid Wild sümboliteks. Selleks, et nende eepiliste võitudeni jõuda on teil vaja lukust lahti saada kõik need kirstud. Meil õnnestus avada maksimaalselt kaks aga see oli seda väärt. Kas suudate avada kõik kolm aardekirstu?Proovige!

Mis meile selle slotimängu juures meeldis oli automaatne rullikute keerutamise funktsioon. Saate seda limiite mitte ainult spinnide arvule, vaid ka kaotatud summale. Nii on oma mängueelarvel palju lihtsam silma peal hoida. Loomulikult on saadaval ka turbo režiim, et suurendada mängu kiirust. Meil oli nii lõbus, et nautisime mängu ilma nende funktsioonideta.

Lõbutse Pirates’ Plenty slotimänguga

Tõeliselt ilus seiklus ja suurepärased auhinnad Pirates’ Plenty online slotimasinaga. Me pole kunagi varem kohanud sellist boonuste struktuuri läbi kogu mängu loo. Alates sellest hetkest, kui teil õnnestub 6 rullik lukust lahti saada hakkab peale üks metsik sõit. Proovige seda slotimasinat, sest oleme kindlad, et sellest saab kiiresti teie lemmik. Edu mängus!

Ettevõtte Red Tiger kasiinomängud leiate neist kasiinodest:

Betsafe Alustusboonus: 1000 EUR Mängige ja võitke
OlyBet Alustusboonus: 200 EUR Mängige ja võitke

Seikluslikud slotimasinad

Muud mänguautomaadid ettevõttelt Red Tiger