Rocky
Mängige mänguautomaadi mängu Rocky kasiinos OlyBet päris raha eest.
Mängige ja võitke
Mängu tüüp videomänguautomaat
Kuvasuhe 4:3
Ketaste tüüp pöörlevad kettad
Kettad 5 ketast, 3 rida, 25 panuseliini
Võidumäär 95,02 %
Miinimumpanus 0.01 €
Maksimumpanus 25€
Mängu muud omadused Wild-kaardid, tasuta keerutused, boonusmängud, riskimisfunktsioon, jackpot

Kui klassikaks saanud laul „Eye of Tiger“ ei tekita teile kananahka, ei tekita teis soovi hüpata poksiringi ja naasta pärast 12 raundi oma armsama juurde, mõlemad silmad siniseks löödud, siis võite lugemise siin ja praegu lõpetada. Ent kui juhtusite üles kasvama 80-ndatel ja 90-ndatel, on meil raske uskuda, et see itaalia täkk Philadelphiast teid ükskõikseks jättis – tõenäoliselt jälgisite tema visa karjääri kogu oma lapsepõlve.

Playtech teab, mida mängijad tahavad, ja nad võivad kihla vedada, et Stallone’i kuulsaimale filmirollile (vabandust, Rambo) panustamine tasub ära. Samas tuleks filmilitsentsidega mänguautomaatidesse siiski teatava ettevaatusega suhtuda: tuleb loota, et arendajad on mängu õiglaselt kohelnud, mitte teinud „järjekordse liinitöö“, mis sisaldab filmikaadreid. Kuidas on siis lood sellega siin? Ütleksime, et neil õnnestus, vähemalt osaliselt.

Kuid see pole selge võit ja paari raundi jooksul polnud tulemus üldsegi selge. Ent lõpuks sai ROCKY ülekaalu ja meeldivast mängust jäi hea tunne. Aga kui peaksime seda mängu võrdlema näiteks KONG-iga, siis ROCKY tõenäoliselt ei võidaks.

Mänguautomaat, mis tekitab täiusliku retromeeleolu

Alustame ROCKY mänguautomaadi visuaalide kirjeldamisest. Playtech teab, kuidas teha häid mänge, kuid on teinud ka mõned, mille visuaalid on kahvatud. Õnneks kuulub ROCKY esimeste hulka. Ehkki visuaalid pole ülimoodsad, sobivad need suurepäraselt nostalgilisse 80-ndate meeleollu. Üsna haruldane on saada positiivne tunne lihtsalt üksikute sümbolite vaatamisest, kuid disainerid on suutnud siin saavutada just selle. Leiate siit kõik filmi tuntud tegelased. Vist ainsana on puudu vaid treener Mickey.

Samuti üllatas meid meeldivalt, et disainerid olid asendanud klassikalised sümbolid 10, J, Q, K ja A tähtedega R, O, C, K, Y. Üks huvitav muudatus on see, et kui saate ketastel selle kombinatsiooni ühe raundiga, saate eriauhinna: viiekordse algpanuse.

Olime pisut üllatunud, et mängust puudub muusika. Rocky tunnusmuusika on mängus olemas, kuid selle kuulamiseks tuleb klõpsata teabenuppu. Sissejuhatuses mainitud Survivori lugu oleks ilmselt paremini meie tähelepanu tõmmanud. Ent see pole kuigi suur probleem, teised helid on filmi ja poksikeskkonnaga hästi seotud. Tunnistame, et lõbus oli näiteks kettaid keerutada lihtsalt selleks, et kuulda, kuidas Rocky poksikotti lööb.

Rocky mänguautomaadi boonusmängud on proovimist väärt

Liigume edasi boonusmängude juurde. Enne kui küsite – loomulikult pakub mänguautomaat oma boonusmänge. Mainisime juba ROCKY-märki, aga kuidas on lood Wild- ja Scatter-sümbolitega? Wild-sümbol, mis kujutab Rockyt ennast, asendab nagu tavaliselt kõiki teisi sümboleid, välja arvatud Scatter-sümbol, boonussümbol ja tähed ROCKY. Kui teil õnnestub saada ketastele viis Wild-sümbolit, võidate Jackpoti.

Scatter-sümbol on märk „Rocky, itaalia täkk“. Kui saate neid ketastele 3, 4 või 5 tükki, saate kohe 15, 20 või 25 tasuta keerutust. Nende tasuta keerutuste jooksul mängite kahekordse võidukordistiga. Veelgi enam, kui teil õnnestub tasuta keerutuste ajal saada jälle vähemalt kolm Scatter-sümbolit, võidate veel 15 tasuta keerutust.

Viimane erifunktsioon on ka kõige paremini tehtud, seda nii graafiliselt kui ka mängimise mõttes: see on boonus. Selle saamiseks peate saama ühe raundiga esimesele ja viiendale kettale boonussümboli. Siin mängus tähistavad seda sümbolit poksikindad. Kui teil see õnnestub, viiakse teid kohe poksimatšile. Kõigepealt valite vastase Rocky kolme legendaarse vastase seast: Apollo Creed, Ivan Drago ja Clubber Lang. Pärast seda vaatate 12-raundist mängu, mida te kahjuks kuidagi mõjutada ei saa. Alati, kui Rocky võidab raundi, võidate ka teie. Kui Rockyl õnnestub vastane nokauti lüüa enne 12. raundi, loetakse kõik raundid kuni 12.-ni Rocky võidetuks.

Niisiis, kas Rocky on mängimist väärt?

Milline on meie lõplik otsus? Noh, see on võit punktidega. Rocky on meelelahutuslik ja toredate retrovisuaalidega mänguautomaat, mis on kindlasti proovimist väärt. Rocky mänguautomaadiga saate mängida tasuta otse meie veebisaidil – registreeruda pole vaja. Siis näete, kas see meenutab teilegi toredaid lapsepõlvemälestusi, nagu see meile meenutas.

Ettevõtte Playtech kasiinomängud leiate neist kasiinodest:

OlyBet Alustusboonus: 200 EUR Mängige ja võitke

Filmiteemalised Videoslotid

Muud mänguautomaadid ettevõttelt Playtech