Kong
Mängige mänguautomaadi mängu Kong kasiinos OlyBet päris raha eest.
Mängige ja võitke
Mängu tüüp videomänguautomaat
Kuvasuhe 4:3
Ketaste tüüp pöörlevad kettad
Kettad 5 ketast, 20 panuseliini
Võidumäär 95,5 %
Miinimumpanus 0.01 €
Maksimumpanus 5 €
Mängu muud omadused tasuta keerutused, jokkerid, automaatne mäng, miniboonusmängud

King Kong on kindlalt filmiajaloo üks märgilisemaid tegelaskujusid. Lugu hiigelahvist, kes on oma looduslikust keskkonnast toodud New Yorki, ja loo muljetavaldavat lõppu Empire State Buildingu katusel teavad kindlasti hästi mitte ainult kõik filmifännid.

Kong: kaheksas maailmaime

Kongi mänguautomaat: kaheksanda maailmaime (The 8th Wonder Of The World) loomiseks andis inspiratsiooni Peter Jacksoni 2005. aastal valminud film. Mängus kasutatakse selle filmi parimaid osi. Playtech andis oma parima ja lõi suurepärase atmosfääriga veebimänguautomaadi, ühendades mitte ainult filmi olulised tegelaskujud, vaid tuues teid ka tagasi 20. sajandi 30. aastatesse. Eraldi väärib äramärkimist stiilne ja üksikasjalik graafika.

Esmaklassilised visuaalid

Oma põhimõttelt on see klassikaline 5 kettaga mänguautomaat, millel on 20 võiduliini. Mäng algab džunglis (loo juhatab sisse suurepärane filmitutvustus) ja te märkate kohe tähelepanuväärset helikvaliteeti. Nagu kõik linateosel põhinevad Playtechi mänguautomaadid kasutab ka Kong filmi originaalmuusikat, mis annab võimsa helielamuse ja mängule positiivse emotsiooni.

Ekraanil kuvatakse mitut liiki sümboleid. Standardsümbolid on 10, J, Q, K ja A ning tugevamad sümbolid kujutavad filmi peategelasi. Muuseas puudutab meie ainuke negatiivne kommentaar just viimati mainitud sümbolitega seotud visuaale, kuna näitlejate fotod on märkimisväärselt pikseldatud ega sobi üldse kokku mängu muidu suurepäraste visuaalidega. Õnneks on see ainult väga väike plekike muidu uskumatult muljetavaldava mängu juures. Wild-sümbol kujutab vihaleaetud Kongi ja Scatter-sümbolit kasutatakse mängu logos.

Kaks mängurežiimi

Kong: kaheksas maailmaime koosneb tegelikult kahest mängust. WMängimise ajal puututute kokku mõlemaga – nii džunglirežiimiga (Jungle Mode) kui ka suurlinnarežiimiga (Big City Mode). Kummalgi režiimil on oma visuaalid ja veidi erinevad boonused, kuid võitude tabel jääb samaks.

Džunglireziimis järgneb igale kolme ja enama Wild-sümboliga keerutusele funktsioon „Metsiku džungli taaskeerutused“ (Wild Jungle respins), mis annab mängijale kolm tasuta keerutust. Kui ketastele satub jokker, jääb see ketastele nende tasuta keerutuste ajaks. Kui teil õnnestub saada Scatter-võit kolme või enama Scatter-sümboliga ketastel, on teil võimalus võita Pealuusaare boonus (Skull Island Bonus). Seal näete saare kaarti ja teie ülesandeks on leida kolm sama loomaga sümbolit. Aga te võidate ka siis, kui leiate nende sümbolite asemel Kongi.

Kui jõuate Pealuusaarele, olete džunglirežiimis mängimise lõpetanud ja pärast minimängu lõppu liigute edasi suurlinnarežiimi. Seal on oma graafika ja põhimõtteliselt mängite erinevat mängu. Kuid mängu sisu jääb samaks. Kolm või enam Wild-sümbolit annab teile metsiku Kongi taaskeerutused (Wild Kong Respins). Saate jällegi kolm tasuta keerutust, kuid nüüd erinevate boonustega.

Kui saate kolm Scatter-sümbolit, pakutakse teile erinevat minimängu. Seekord mängite Kongina pilvelõhkuja otsas ja teie eesmärgiks on tabada vähemalt kolme teid ründavat lennukit. Iga tabatava lennuki eest saate sularahaboonuse. Kui olete minimängu lõpetanud, viiakse teid tagasi džunglirežiimi.

Mängu Kong kokkuvõte: The 8th Wonder Of The World

Playtech tõestas, et suudab luua erakordse kvaliteediga mänguautomaate. Kong on tõepoolest edulugu ja kuigi filmi esmalinastusest on möödunud juba aastaid, on mäng ka iseseisvalt väga huvitav. Ent kui olete juba tüdinenud sellistest lihtsatest mänguautomaatidest nagu näiteks Cat Queen ja muudest kõrbevariantidest ning soovite proovida midagi uut ja huvitavat, andke Kongile võimalus. Te ei kahetse.

Ettevõtte Playtech kasiinomängud leiate neist kasiinodest:

Betsafe Alustusboonus: 1000 EUR Mängige ja võitke
OlyBet Alustusboonus: 200 EUR Mängige ja võitke

Filmiteemalised Videoslotid

Muud mänguautomaadid ettevõttelt Playtech